Sürekli oturarak çalıştığım için göbek aldı başını gidiyor, nasıl sayıflayacağım ben?

sürekli oturarak çalıştığım içn benim göbek aldı başını gidiyor öğle kemilki bi kızda değilim <aten balık etliyim ama göbek bölgemde ve yanlarımda bi büyüme üzerime artık hiç bişi akışltıramıyorum 1 senede 4 kilo aldım ve artık bu goruntu canımı yakıyor komple kilo alsam eyvallah dicem de bi insanın sadece göbek bolgesı buyur mu ben nasıl zayıflıcan ya yardım edın

0|0
11|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• valla bende aynı dertten muzdariptim meslek garip bir meslek nerden girdim anlamış degilimde

bilgisayar biliyordum alt tarafı neyse

ben nintendo wii aldım 90 kilodan 1 ayda 85 düstüm ama ekmek ve abur cuburu bıraktım yemiyorum onun haricinde ne bulsam yiyorum

isportacılık yapmayı düsünüyorum daha rahat olabilir zabıtalardan kacmakta ter attrırı iyi olur.

boyumda 1,81 cm 70 düsersem yeter

0|0
    0|0
  • Mümkün oldukça yürüyüş yapmaya çalış spor yap.Ekmek ve yağlı yemeklerden uzak dur bu ikisi birleştiği zaman aşırı kiloya neden olabiliyor.Çayını veya kahvenin şeker miktarını düşür şekerde çok fazla kalori var ve hamur işindende uzak durmalısın aşırı kilo yapıyor.

1|0
    0|0
  • günlük beslenmeni zamana göre ayarla ve bol yürüyüş yap,özellikle bazı besinlerin oranına dikkat etmelisin,ben beslenerek 16 kilo verdim,

0|0
    0|0
  • bende sürekli oturuyorum fakat göbek çıkmıyor çünkü yememe içmeme dikkat ediyorum korumam gereken fiziğim + baklavalarım var :))))

1|0
    0|0
  • benzer bi sorun bende de vardı yürüyüş, yüzme ve bol hareketlilik aştım diyebilirim.. ama erken müdahale etmek gerek.. şayet kiloyu aldıktan sonra vermesi zor.. farkeder etmez birşeyler yapmalı..

0|0
    0|0
  • Ablacım her gece sauna eşofmanla uyu zararlı ve sıcak ama kilo verdirir . Sadce bel bölgesiyse beline hava almayan naylon oranı yüksek bi şey bağlayabilirsin uyurken zayıflatır ama zararlı hmde çok ama senin başka seçeneğin yokmuş maalesef spor yapsan keşke mekik çeşitleri daha ii olurdu :((

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • battı balık yan gider yemeye devam :D

0|0
    0|0
  • sen profil resmindeki göbek kısmını ondan mı sildin :)

3|0
    0|0
  • türk erkeği hafif göbeği sever davul gibi değilse göbek normal daha seksi kılar kadını inan bak

2|0
    0|0
  • su için efenim metabolizmayı hızlandırır ve yağlı yemeklerden gece yemekten kaçının boş zamanlar da tv izlemek yerine hareket edin yürüyüş yapın

1|0
    0|0
  • oturacağın zamanlarda yemek yeme :D akşam 19dan sonra yemek yeme..

0|0
    0|0
  • bendede aynı sıkıntı var sabahtan akşama kadar büroda bilgisayar başındayım ve kilo almaya başladım. ekmegi tamamen kestim çayı şekersiz içiyorum bir aydır. 4 kilo verdim

0|0
    0|0
    • be nzaten ekmek yemıyorum kı sadece corba olursa ekmek yerım ama gecen aylarda bıraz fazla fast food yedım ve sekere dur dıyemıyorum koladan da vazgecemıyorum malesef:(

• hiç hareket yok desene:)

• meslek ?

0|1
    0|0
    • muhasebe bütün gün oturmak durmundayım ıstesemde kalkmaya vaktım yok

• aslına bakarsan yediklerine dikkat edersen o göbek alıp başını gitmez :D muhtemelen eve giderken biraz da olsa yürüyorsundur yediklerine dikkat et

• ramazanda kilo verebilirsiniz oruç tutarsanız eyerki öğünlerinizi düzenli alıcaksınız buda kiloyu dengede tutar. diyetlede verebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • profil resminde ondan mı göbüşü sakladın :) karın bölgesindeki yağları eritecek sporlarla ilgilenmelisin

0|0
    0|0
  • Sende bol bol su tüket tokluk hissi yaratır.Hemde serinlemiş olursun yaz aylarında.

0|0
    0|0
  • sigara iç uyuşturucu kullan

0|1
    0|0
  • sofradan aç kalk

1|0
    0|0
  • bol bol yürü ve su iç. Volta bile atsan yeter.

0|0
    0|0
  • göbeğini göremediğim için birşey diyemicem ama yüzüne baktığımda kilo sana çok yakış

0|1
    0|1
  • voleybol oynamalısın. hem kolay bir spor hem keyifli hem de vücudu çok güzel şekle sokar.

0|0
    0|0
  • erkek olsan tavsiyede bulunurdum, ama hanımefendi olunca yapamıyorum. çok edepliyim.

0|0
    0|0
  • yanaklardan belli diyet vakti gelmiş

0|0
    0|0
  • Düzenli cinsel ilişki.misyonerden vazgeçmeyeceksin.Şu yaz aylarında gram yağ bırakmaz.

0|0
    2|1
  • Bi arkadaşım seks yaparak 1 ayda 10 kilo verdi

0|1
    0|1
    • :) yuhh artık yoruma bakk

• Arkadaşım adam 80 kilodan 70 e düştü ne var bunda en çok zayıflatan şey seks dir eger bunu yapmam diyosa akşamları fazla bişe yemiyecek koşucak

Kızlar Ne Diyor 11

• barışık yaşamaya çalış bence

0|0
    0|0
  • masabaşı işi yapan biri olarak ben bir ayda erittim. Eczaneden tok tutan haptan aldım adı Form .Yemek öncesi. Sonra sauna eşofman vardı sadece altını giydim zaten göbeğe kadar çekiyorsun işten gelince giydim uyuyana kadar bolca terletti.

0|0
    0|0
  • Oturmayla kilo alınmaz ki ben de çok otururum ama yediklerime dikkat ederim mesela. Karbonhidratı az tüket proteine ağırlık ver bişeycik olmaz. Ama bunu alışkanlık haline getirmelisin yoksa sürekli kilo alıp verirsin belli bir düzenin olmaz

0|0
    0|0
  • benm de karnım ekmek yedigmm zamann sisiyoo yemedigim zaman düz karınlıyım.Mesela yiorum 1 haftaa sonra bırakıorm 1 hafta yemiorum hamur isii o kdr farkk ediyokii günde 20 şınav ceksen yine fayda ediyo..

0|0
    0|0
  • yağlı şeylerden uzak dur.ekmeği hayatından at az ye butun mesele budur yegen

1|0
    0|0
  • Ondamı profil resminde göbek bölümün gizledin.Anlıyorum seni.Az ye enerji sarf etmiyorsan boğazdan kısacaksın be güzelim

0|0
    0|0
    • profıl resmımı gızlemedım o kadar da kocaman bır gobegım yok gizlicek saklıcak bişiyim yok

• beni tanımadan boyle bı yorum yapma canım bence benım 8 yasıdna oglum var kır olma yasımı gectım alnımın akıyla evlendım her ne kadar su an ayrılmıs olsamda sebep namusum degıldı hıc bır zamna

• Olabilir bu olmayacağı anlamına gelmez.Seni yargılayan yok.Kimsenin namusuyla ilgili konuşmam

olabilecekleri önceden söylerim.Bende evliyim bu arada

• yemene cok dıkkat et her fırsatat yuruyus yap her fırsattaaaa yaz bıtmeden tatıllerınde yada aksam evıne gledıgınde kapalı havuzlara gıt yuzz

0|0
    0|0
  • Akşamları tempolu yürüyüş yap

1|0
    0|0
  • oturduğun yerde karnını içine çek bırak. dalgalandır.

0|0
    1|0
  • o göbek gitmeeez çook zorrr

0|0
    0|0
  • göbek oturmakdan olmaz.fazla yağlı yemekden olur..yağı kes yoğurt ye sürekli.göbek kalmaz.

0|0
    0|0
    • yoğurt zayıflatır mı

• Feraym arkadaşımız diyetisyen yada sporcu olabilir. Söyledikleri doğru, yoğurt özellikle göbek bölgesindeki yaların erimesinde etkin rol oynar.

• sadece çok araşdırma yaparım sağlıkla çok ilgiliyim ordan biliyorum..yoğurt gece yenirse yağları parçalar..zaten sağlılıklı bir gıda herkes yemeli..özellikle suyunu birikmiş suyunu içmelisiniz.

Yükleniyor...