Gözlük bir bayanın ya da erkeğin görünümünü nasıl etkiler sizce?

sizce gözlük bi bayanın yada erkegin görünümünü nasıl etkiler. mesela güzel bi bayan gözlükle çekiciligini yitirirmi.kızlar gözlüklü erkekler hakkında düşünceler nedir?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• sevmiyorum ama bazı erkeklere yakışıyor

0|0
    0|0
    • ben gözlüklerimi çıkarınca kendimi çok nyakışıklı hissediyorum banda yakışmadıgı kesin:)

Kızlar Ne Diyor 4

• çok çok uzun yıllardır gözlük takan biriyim..3 yaşımdan beri..şişe dibi camlar düşünün eskiden:)) çocukluk yıllarımda çok dalga geçmişlerdir...ama şimdi gözlüğü sadece aksesuar olarak kullanmak isteyenler bile var..güzel tasarımları hoş gösteriyor..erkek ya da kadına yakışan güzel modeller olduğu sürece bence gayet şık...

0|0
    0|0
  • ya bazı insnalara yakışıyo genellikle ciddiyet oluştururyo bende gözlük takıyorum ama bazen mecburum hani beğenen de öyle beğeniyo sıkıntı yapma genç .

0|0
    0|0
  • İnsanları gözlüklü ve gözlüksüz diye ayırmıyorum kişiliklerine göre ayırıyorum ;)

0|1
    0|0
    • illaki insanları kişiligine göre yargılarız ama ilk etapta ilk görüşte görnüşüne bakarız

• Gözlük sevmeyen lens kullansın gözünü çizdirsin teknoloji gelişti ama bence bir fark yok ha gözlüklü ha gözlüksüz

• ben seviyorum gözlüklü erkekleri çekici geliyoore

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle bir yakışanlar varki dersinki doğuştanmı gözlüklüydü dersin.ince siyah cerceveli oluncada guzel duruyor.kocaman güneş gözlüğü takacağına ince cerceveli guzel bir gözlük takan kız daha güzeldir.

0|0
    0|0
  • Çok yakışan kızlar var. Benim hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...