Sevgilim beni aldatıyor muydu bu durumda? Yorumlarınıza ihtiyacım var lütfen :(

arkadaslar 6 aylık ilşkim vardı.cok baglı değildim.ilşkilerimde baglanmayı kabullenmem.bitince salya sümük aglamak istemyrm.cnkü kendiside ilgisizdi.beni arkadas olarak seviyormus falan.ilşkilermde cok sadık bi insanımdr.yalan söylenilmesini asla kabullenemem.ben ilşkmi bitirelm derken.karsı tarafta okeyledi.neyse ayrılgmzn 2.haftası.ben hayatnda baska biri oldgnu hisseyrdm.ama sadece histi.face kullanırdım eskiden 7 ay once kapattım erkek arkadasımda ekliydi.dun gece actgmda biri fotografına yorum yapmıstı.''erhan kardesım cok yakısıklısın allah seni yengeme bagıslasın'' diye.kimse bizim ilşkmizi bilmyrdu :( hep sakladık.cnku adın cıkmasın kmse duymasın diyordu.kardeside benm cok yakın arkadasım.hep bana erhanla beraber oldgnu kmseye söyleme diyordu.arkadası oyle bi yorum yaptıgına göre gercekten kız arkadası varmıdır? yuh diyorum ya :( salak yerine kondum.haketmyrdum bunun acısını cıkarmazsam benden rezili yok !

Güncellemeler:
ilşkimz ilk 3 ay cok iyiydi..ama sanki gizlediği bişeyler.sakladıgı bsyler vardı :( kaçar gibi görüşürdü braz :(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Yuh be bu kadar benzerlik olur . Dün en yakın arkadaşım erhan adlı sevgiliyle ayrıldıklarında erhanı başka bir kızla çıktığını falan anlatmıştı :D bi an onunla konuşuyo gibi oldum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• demek li bi adriana lima degılsin oda baskasına bakıyor

0|0
    1|0
    • ya adriana lima'mıyım dedim ben? illa adriana mı olmak gerekyr? siz böyle güzelliğe baktgnz sürece aldatmaya meyilli kalacaksnz.size aldatan arkanızdan iş cceviren kızlar lazım.nasıl insanlarsınız ya.

• puhahah :D aldatınca gorurum seni :D sap gibi kalırsn ortada

• yapabiliyosa ala :D

Kızlar Ne Diyor 1

• erhanlar öyledir

0|0
    0|0
Yükleniyor...