Eski solcu babaların çocuklarının gerçek dünyaya adaptasyon problemleri...

doğal olarak sitem öfke babaya yönleniyor değil mi?koca bir toplumu karşımıza alacak değiliz.hem zaten babalarımız da "eski" solcu.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğini bilsen bile başka bir dünya istemek yanlış bir şey değil bence. Bilakis kapitalist babaların çocuklarının toplumu tanımakta güçlük çekeceği için adaptasyona ihtiyacı olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Solcu babanın solcu evladı olarak gurur duyuyorum.Deniz Gezmiş ile aynı yolda yürümenin gururunu yaşıyorum

2|3
    1|2
  • hangi sol ? sene olmuş 2012 3. dünyasavaşı gelmiş eşiğe hala sol diyen var

0|0
    0|0
  • Git bir sağcı gibi onursuz yaşa o zman

2|2
    1|2
  • Sol örgütler kapitalistler tarafından hep desteklenmiştir oysa, gerçekleri görmek lazım kapitalizm bir ülkeyi asimile ederken solcuları kullanır anarşizm vs. çaktınız mı bknz : AİHM kapitalistlerin mahkemeleri .)

0|1
    1|1
  • "eski solcu" terimi bence çok komik

0|0
    0|0
  • Sosyalist bir aileden geliyor olmaktan gurur duyuyorum

1|1
    1|1
  • şimdi babanın arkadaşları sana sarkıntı da oluyordur!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye baban sakirt degil diye mi ofkelisin anlamadim

0|2
    2|1
    • öfke de değil esasen.diyorum bazen katı katı gerçeklerle yetiştireymiş,en azından stalinci falan olaymış.

• "eski" solcu olması işi karıştırıyor.şimdi kapitalist evet.ve soru şu:"hangi gerçekler?"

• Onu da sen aciklayacaksin. Muneccim boku yemedim. Bu kadar detaya bu cevabi alirsin ;)

• Ütopik düşüncelerin çok kaale alınmaması taraftarıyım.Alınınca böyle oluyor.Solda neymiş peh.

0|0
    0|0
Yükleniyor...