normal bir soruyu bile gizli sormanızın amacı ne?

normal bir soruyu bile gizli sormanızın amacı ne..?ne varki ne güzel soru..belki puan bile almaya layık bir soru..ama bakıyorum gizli sorulmuş..utandığınız çekindiğiniz ne var..tamam açık saçık soru olsa neyse..gizlenin..(sanane filan yazmayın soru hakkımı buna harcadım) mantıklı cevap istiyorum.

Güncellemeler:
kim ne soru sordu görmek istiyorum..sıkılıyorum gizli sorulardan ama..

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla mı paranoyak olduk acaba..hani bir soru sorarım nickimden kim olduğumu bulurlar hatta KGB CIA İşin içine girer götürürler merkeze öptürürler herkese diyemi düşünüyoruz?

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 14

• bazen özellikle kadın profilindeki soruların ardından cevap vermek yerine arkadaşlık isteklerinin gönderildiğini düşünüyorum, yani kadınların kendilerini gizlemeleri bu sebeple normal gibi geliyor bana. erkek kullanıcıların gizleme sebeplerini bende anlamıyorum ama muhtemelen önceki soruları veya cevapları ile çelişmemek için bu yöntemi kullanıyor olabilirler... bende senin gibi şeffaflıktan yanayım ama biz insanlara bazı haklar verildiği zaman delicesine kullanabiliyoruz bu hakları... sebepli veya sebepsiz.

0|0
    1|0
    • evet..zaten üyeler gizli..daha fazla gizeme gerek yok bence..doğru söylediklerin..

• evet gizeme hiç gerek yok... kim olduğunu bilemediğimiz kişilerin kendilerini gizleme ihtiyaçları çok anlamsız geliyor ama yapcak birşey yok ne yazık ki...

• birde şurdan bakmak lazım.sitenin gizli kullanıcı opsiyonu neden var ? neden gizlenmeye yardımcı olurlar.sanki cia arayacak ta :)

0|0
    0|0
  • Evet çoğu kişi çok basit soruları gizli soruluyorr.. bu türkiyedeki bir gerçek insanlar soru sormaktan çekiniyo nedense

0|0
    0|0
  • bu sitenin'de modası haline gelmiş bu gizli sorma olayı..

bana göre "özgüveni olmayan insanlar her zaman zaten gizlidir.."

0|0
    0|0
  • insanlar aynı şeyleri düşünüp aynı hareketleri yapsaydı dünya sıkıcı olurdu kafana takma böle şeyleri

0|0
    0|0
  • bu çok mu önemli, öyle rahat ediyorsa öyle sorabilirler

1|0
    0|0
  • dikkat ettim çoğu sapık çogununda kafası kırık gereksız işler peşinde alayı

0|0
    0|0
  • Herkesin utangaçlık anlayışı farklı. Bize normal gelen ona sıkıntılı gelebilir.

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • çık biraz dolaş hava al martılara simit at mahalledeki çocuklarla oyna iiyi gelir

0|0
    0|0
  • sürekli gizlenmek bir kişilik problemidir

0|0
    0|0
  • Cocukluklarına inmek lazım onların :(((

0|0
    0|0
  • Burda mantık araman bile bir hata.

0|0
    0|0
  • Ben gizli sorulara elimden geldigince cevap vermiyorum. Sen de oyle yap.

0|0
    0|0
    • soru güzel ama..diyorumki bunu kim sordu..ama dediğin gibi kimse cevap vermesinde artık o şekil sormasınlar.

• Kimseye bisi diyemeyiz. Gizli sorma hakki varsa sorabilir.

Ben kisisel olarak cevap vermeye calisiyorum...

Bu konu cok tartisildi. Takilma artik buna =)

Kızlar Ne Diyor 1

• tanıdıkları insanlar varsa onlardan çekiniyorlardır.hani basit ama belki yüz yüze geldiklerinde konuşulmasını istemiyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...