Bisikleti cocuklar mı sürer?

Millet bisiklet almayi dusunuyorum yasım 27 ama yalniz beynimde bana bir kizin söyledi soz takildi. Bu yasta bisiklet sürülür mü. Sizce bisiklet sürmenin yası var mı? Cidden oyle mı sizde düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Alacağım bisiklet bu
http://i.hizliresim.com/dqvn74.jpg
Sizce iyi mı? Yakisir mı 27 yasında birine

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de böyle bir ön yargı vardı forumlar da bakıyorum 40 yaşın üstü bir sürü süren üye var

0|1
    0|0
    • Evet bende goruyorum yani. Ama ne bilim ben anlattım bir kiza bisiklet sürmeye gidecem diye. Cocukmusun sen diye tepki verince ne oluyo laan dedim kendine

• sana tarif edeyim de kendin karar ver
      Bisikleti iki bacağının arasına aldığında apış aranla en fazla 5 cm boşuk kalmalı değiyorsa büyük 5 cm aşarsa kadro küçük demektir eğer uyumsuz kadro ile bisiklet kullanırsan performans kaybı yaşarsın
      Bisikletin normal görünüyor. 29" tekerleri var bu sene çok moda onun haricinde kadro ölçüsü uymuyorsa boşver derim

• Dedigini bir yarin uygulayacam bir bineyim umarım dedigin gibi uyumludur cunku bisiklet guzel görünüyor ve cok saglam

Kızlar Ne Diyor 6

• Al bence bısıklet gıbısın var mı ya

0|1
    0|0
  • Ne alakası var bisikletin yaşla, sonuçta 4 tekerlekli sürmeyeceksin

0|1
    0|0
  • Sporun yasi olmaz hic te abes kacmaz 50 yasindaki arkadasimin babasi surekli surer arkadas grubu var oldukca normal bir durum bence

0|0
    0|0
  • Saçmalık bisikleti her yaşta sürebilirsin hollandada adamlar yağmurda bisikletle işe gidiyor bizim millette dalga geçer böyleyiz işte ne yazıkki

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum o kiz Avusturya da yaşıyor bizim burada bisiklet kullanan genc hic yok dedi

• Kesinlikle şimdiden güle güle kullan :)

• Tesekkür ederim ama kis geliyor diye pek fazla kullanamayacam:/

• Bisiklet oyuncak mı o yaşta sürülmesin
    Spor aleti gibi bişey istersen 50 yaşında ol yine sürersin spor yapmanın yaşı mı var :)

0|0
    0|0
  • tabiki hyr 70 lik dedeler bile sürüyo.. en sevdiğim hobilerimden biridir benim de :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana onu diyen kız kezbanmış dostum bende araba var ama gidebildigim kadar heryere bisikletle giderim hem saglikli hem spor hemde eglenceli dag biskletiyle sehirde gezmek
    Bence al.

1|1
    0|0
  • ne bisikletler var biliyormusun adamlar 5-10 milyar veriyorlar :) herkes sürer hem arabadan daha iyi spor yapmış olursun

0|1
    0|0
  • Dede olsanda bin.

0|1
    0|0
  • sür gitsin

0|1
    0|0
  • al bisikleti çık dışarı dolaş onu diyen kızlar da hayranlıkla bakar sana merak etme

0|0
    0|0
    • Bakmaları icin degil maksat spor olsun diye alacam ve bazi yerlere ulaşım daha hemen

• bizim komşu 70'inde. her gün bisiklete biner, spor sağlığına çok iyi geliyor. çok dinç bir adam

0|0
    0|0
    • Inanirim hacı

• günde 40-50 km kadar biniyor hem de :)

• Vay masallah biz anca 2-3 km süreriz :)))

Yükleniyor...