Neden futbolu sevemiyorum?

Gerçekten de neden olduğunu anlayamıyorum.İş PES oynamaya falan gelince iyiyim bak.Hertürlü oynarım.Ama nedense bu oyun küçüklüğümden beridir birtürlü ilgimi çekemiyor?Nedendir acep?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• cekmesimi gerek.bi öyle olan sen tek deglsn.erkeklern geneli sevmez

0|0
    0|0
    • Hmm.Öyle mi dersin?Peki bu kadar bu takımlar şunlar bunlar nasıl bu kadar papeli topluyorlar,borasalarda at koşturuyorlar?Söyle bakam bana.

• Hmm.O da ayrı bi bakış açısı tabi:)(Hemen çaktırmadan geri vites taktikleri yapıyoruz buradan:PPHaksız olduğumuzu anlayınca işe yarıyor şiddetle tavsiye ederim:))

• estgf.. ama senin gibi sevmeyen çok insan tanıyorum .. ya zaten bu futbol şike olayları.takımların borcları falan bayagı sooguttu hatta :)

Kızlar Ne Diyor 6

• sen gibi sevgilim olsa vrurum

0|0
    0|1
    • Manyak mısın kızım?Niye durup dururken vuruyorsun beni?Beynine kan taşıyan damarlar mı tıkandı sıcaktan ve oruçtan.Getir açıyim onları sevabına:)

• Lan çattık.Manyak mısınız kızım?Bayram hediyesi diye şaka olarak mı veriyorlar siz bana bi yürü git işine be.

• Kişilik meselesi bence. Olabilir yani normaldir

0|0
    0|0
  • küçük kardeşin ya da abin falan var mı onlarla oynamayı denedin mi belki de yalnızlıktandır başka neden olabilir hiç bilemiyorum

0|0
    0|0
    • Küçükken oynardım aslında.Ama o zamanda aslında sevmezdim.Ya dediğim gibi galiba ben bu spor konusunda bireysel takılmayı seviyorum herhal.

• sanırım öyle ya

• normal

0|0
    0|0
  • ilgi alanına girmiyordur

0|0
    0|0
  • zevk mesele

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• futbol sevilmez mi yaa o heyecanı adrenalini hiçbryerde bulamazsn !

0|0
    0|0
  • Eskiden çok takip ederdim. Şimdilerde bırak izlemeyi ismini duymak bile midemi bulandırıyor. Dediğin gibi PES oynarım bazen arkadaşlarla, hatta halı sahayı da çok severim ama bir müsabakayı izlemek taraftar olmak artık bana uzak. Sevmek için neden de aramıyorum...

0|0
    0|0
  • herkezın ılgısını cekmek zorunda degılkı senın yetenegın de baska dallardadır fazla sorun etme :))

0|0
    0|0
    • Zaten ben bireysel sporları seviyorum dostum.Sorun falan ettiğim yokta tvler falan hani hep bununla yatıp bunula kalkıyor ya.Diyorum ki acaba bende mi bir anormallik var.

• Yani yıllardır sorgulamışımdır.Ama sorun olarak değil.Sadece kendimle alakalı bir meraktır bu:)

• sende anormallık felan yok merak etme :)))

• bende sevmedim aynen. alternatif sporlarla cok ilgilenirim ama . yüzme taekwondo fitness eskrim ne biliyim cok ilgimi ceker yaparım yani :)

0|0
    0|0
  • Niye kendini sevmek zorundaymışsın gibi şartlandırmışsın ki?

0|0
    0|0
  • çünkü sevmiyorsun bu kadar basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...