En son ne zaman birini üzdünüz?

birini üzebilir misiniz kolayca ya da hep siz mi üzülürsünüz birini en son ne zaman üzdünüz ben kimseyi üzemem çok iyi niyetli olduğum için ama hep bni üzerler peki siz cevaplarınızı bekliyorum..

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• kimseyi üzemezmisin?eminmisin bence o kadar emin konuşma,bende üzmüşümdür haklı yada haksız yere bilerek yada bilmeyerek insanız beşer şaşarız,üzmek ve üzülmek de bize bi şeylerin değerini kıymetini ne biliyim olması gerektiği gibi olmasını kabul etmeyi öğretiyor.birini istemeden üzersin,gidersin özür dilersin sonra başlarsın konuşmaya,yanlış anlaşılmaları sorgulamaya başlarsın sonra o konuşmalardan karşı tarafı tanımaya başlarsın o seni tanımaya başlar derken birbirinizi tanırsınız ya daha yakın olursunuz yada tamamen uzaklaşırsınız birbirinizden(kadın erkek farketmez) kısaca üzmek ve üzülmek bi yerde faydalıdır :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslında kırmak istemiyorum kimsleri ama hayat bu, bazen kırmak gerekiyor gereksizleri. İşte böyle gereksiz insanlar olunca çevremde kırıyorum onları ama haklı sebeplerle.

1|0
    0|0
  • Birini üzmeyi göze alamam sonra ben ondan daha fazla üzülürüm.Mümkün oldukça insanların kalbini kırmamaya çalışırım çoğu zaman haklı olduğum bir konuda bile sert çıkış yapabilecekken alttan almayı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • hiç kimseyi üzmediğim için en azından bilerek daima kendimi üzerim.

1|0
    0|0
  • üzgünsem herkesi üzerim gözüm görmez kimseyi...

1|0
    0|0
  • haksızsa üzerim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aslında bilmiyorum fark etmeden üzmüş olabilirim birilerini,çoğunlukla kimseyi kırmak üzmek istemem...

1|0
    0|0
  • üzmedim ama üzücem. Kaçınılmaz son.

1|0
    0|0
  • Dilim sivridir, o üzülecekmiş bu kırılacakmış diye düşünmeden pat pat söylerim aklımdan geçenleri.

1|0
    0|0
  • dün akşam , herkes hakettigi eylemi yaptı.

1|0
    0|0
  • en son kimseyi üzmedim..kimse benim sözlerime kırılmıyor..

1|0
    0|0
  • dün gece. çok üzdüm:(

1|0
    0|0
Yükleniyor...