Wallace'la kanınızı döktünüz benimle de dokun! Benimle savaşa var mısınız?

William Wallace idamından sonra bedeni parçalara ayrıldı.Kolları ve bacakları gözdağı olsun diye ülkenin dört bir yanına dağıtıldı.Kafası daha önce kardeşinin ve babasının da kafasının asıldığı Londra Köprüsü'ne asıldı. Uzun bacaklı edward bu yöntemle gözdağı vererek isyanların önüne geçeceğini sanmıştı. Ama İskoçlar yıllar sonra ayaklandı. Yüzlerce İskoç köylüsü gözlerindeki öfke ve ateşle İngilizlerin karşısına çıktı. Sayıları az olmasına rağmen İngilizleri yendiler ve özgür oldular. Özgürce savaşıp Özgürce öldüler. EVERY MAN DİES BÜT NOT EVERY MAN REALLY LİVES

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• güzel filmdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• braveheart mode on

0|0
    0|0
  • sonrada Ingilizler ile evlenmeye basladilar. sonra butunlestiler. her ne kadar iskocya ozerk bir bolge olsada iskocca konusan kisi 1000 kisiyi gecmez.

0|0
    0|0
    • 10 BİN KİŞİ VARDIR AMA BİR İRLANDA KADAR NASIL OLAMADILAR ANLAMADIM ÇOK YAZIK

• 10 bin de yok. irlandalilari taniyorum cok arkadasim oldu onlarda irlandaca pek konusmazlar. hatta biri bana ingilizce varken ne irlandacasi demisti. iskoclar irlandalilarda kanada abd avustralya ya gocmusler. cok az bir nufuslari var buyu britanya da. IRA ya bakma sen o bir din catismasi sayilir.

• dayı vardır 10 bin 1 milyondan fazla nüfusu var nese ben trabzona gideceğim siz yazın beyler cevap vereceğim gelince

• Abartısız kaç defa izledin bu filmi?

0|0
    0|0
  • film güzel fakat nereden esti şimdi bu hacı

0|0
    0|0
  • Mount & Blade oynayıp oynayıp KS ya dalan genç stayla !

0|0
    0|0
  • Olmuşsun bir cesur yürek hafız <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...