Sevgilinizle bir öğlen pikniğe gittiğinizi düşünün, o günü nasıl değerlendirirdiniz?:)

Sevgilinizle pikniğe gitseniz o günü nasıl değerlendirirdiniz...?:)

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• mangal yakacagımız kesin eger sadece ikimiz gideceksek birde oyun havası çalan cd bulup karşılıklı oyun oynar bi yandanda mangaldaki etleri birbirimizin agzına verirdik :D

sonra iki kişilik piknik voleybolu oynardık akşamda döner evlerimize yatardık .

0|0
    0|0
  • Piknikten güzel birşey olabilirmi? heleki sevgilimle gideceksem o günü mükemmel değerlendiririm.Gideceğimiz yer kesinlikle doğada yeşil bir yer olmalı.Doğa yürüyüşler yapabiliriz güzel bir yer bulursak pikniğimizi yaparız güzel olur.

0|0
    0|0
  • Paso içer içer konuşurdum

0|0
    0|0
  • Piknikte yapilabilecek hersyi yaparim.

0|0
    0|0
  • Öncelikle güzel manzaralı büyük bir ağacın altında serin ve gölgenin altında oturup yemek keyfi yaptıktan sohbet ederiz bir elimde gitar ben çalar o söyler birbirimize sarılıp ikimizde gökyüzüne bakar hayaller kurardık :D

0|0
    0|0
  • Piknikde ne yapılıyorsa onu yapardım :D

0|0
    0|0
  • kimsenin olmadığı bir ağaç gölgeliği ararım sonrası malum

0|0
    0|0
  • ormanı yakardım :)

0|0
    0|0
  • halay çekerdik

0|0
    0|0
  • arabanın arka koltuğunda

0|0
    0|0
  • mutlaka kuytu bir köşede onu sıkıştırmadan duramam:D

0|0
    1|0
  • mucks mucks ve mucks..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pikniğin nasıl geçeceğine bağlı olarak değişir,sanırım hoş değerlendiririm.geçen gün bir mağaza da çok güzel piknik sepeti görmüştüm aklıma o geldi birden. link böyle bir şeydi.

0|0
    0|0
  • Piknige bayılaan bir insaan olaraak o günün mükemmeel olmasını isterdim.Kendii ellerimlee böreklerr,pogacalar,simitler yapardıımm.Askımm yesin diyeee özene bözene cok hoos olurdduu.Mangalsıız piknigee piknikk demeeemmm.O mangal yapcaak bende masamızı hazırlıcaaamm ay düsüncesi bile mükemmeel. :) inss bi gün oda olurr esimlee..

1|0
    0|0
  • Mangal keyfi yaparız top alırız bide top oynarız :p

0|0
    0|0
  • güzel değerlendirirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...