Galatasaraylı insanların genelinin aynı tipte olması gerçeğine katılıyor musunuz?

Genelde böyle bir soru sormak en büyük yanlış genellemelerden bir tanesi fakat son zamanlarda aklıma takılan ve sorunun cevabını nerede bulacağımı bilmediğim bir konu.

Hal, hareket ve düşüncelerine baktığımda bir insanın GS taraftarı olduğunu az çok kestirebiliyorum. Hatta oran 8/10 (%80) gibi ciddi bir oran. Ve kendime göre şunu düşündüm;

-GS taraftarı başarıya göre takım tutan insanlar. Yani ne olursa olsun (isterse mübah olmayan yolla) en iyisini seçmek isteyen insanlar. Yani GS 10 sene şampiyon olmasın sanırsam çoğu insan GS'liyim demeyecektir.

Şimdi buna itiraz edenler olacak ve GS'nin en kötü zamanlarında takım tutmuyorum ben diyenleri biliyoruz.

Yanlış mu düşünüyorum?

Ayrıca Şahan Göğebakar'da GS'liymiş. İlginç.

Not : Holigan olarak düşünmeyin. Olgun düşüncede olanların yazmasını ve tartışmaya girmeden cevaplamanızı isterim.

Not 2 : Fenerli değilim.

Güncellemeler:
Soruyu okumadan ne kadar çok cevap veren ne kadar ilginç. Demek ki çoğu konuda başlığa göre "evet" veya "hayır" yazanlar var.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• birinin tipinden davranıslarından takımı tahmin etmek zor değil. futbolu hiç sevmem. spor fanatiğide hiç değilim. maç vs de izlemem. benim işim değil öyle söyliyim. ama küçüklüğümden beri hep galatasarayı tutmusumdur neden bilmiyorum :D babam fenerbahçeli hatta. içime doğmus herhalde asdghgfds

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Yanlış düşünüyorsun. Başarıya göre asla takımımı bırakmam, değiştirmem vb. Realden 6 yerken de galatasaraylıydım, 2 sene üst üste şampiyon olup aslanlar gibi kupa kaldırınca da ligi 8. Bitirirken de 2 hafta önce arsenalden 4 yerken de. bunlar yakın örnekler ayrıca. Saygılar, iyi akşamlar. Anti tez üretmeyiniz lütfen :)

0|2
    0|0
  • GS li erkekler neden bu kadar adam gibi adamlar ya bende bunu merak etmişimdir hep. Vee çooook yakışıklılar, örnek jönlerimiz ( kıvanç tatlıtuğ, çağatay Ulusoy, Kenan imirzalioğlu vee...

0|0
    0|2
  • Gs liyim

0|0
    0|0
  • Nasılmış tipleri?

Yenılsek te gs lıyım

0|0
    0|1
  • galatasaraylı erkekler genelde kısa ve kilolu olurmuş diyorlar :)

0|0
    0|2
  • Aynen vLlah suratlarından belli oluyor 6sli oldukları kızlarda genelde erkek fatma oluyor :p

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu takım çok değil brz geçmişte 14 sene şampiyon olamadığı zamanda o maçı bir izle son maç eskişehir maçı tribünler nasıl dolu ve 14 senelik bu çile bitsin artık bu sene sen şampiyon olacaksın seni sevmeyen ölsün ölsün şarkıları sölerken yine en çok GS li vardı bu ülkede halada öyle demekki başarıya göre değilmiş bu işler ama şu var bizi başarıya çok alıştırdı ve sabırsızlık var evet burada haklı olabilirsin ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=8_JEmwDwYV4

0|1
    0|0
  • valla fenerli değilim diyorsun mübah olmayan yollabaşarı diyorsun adama sormazlarmı uefa sizi neden avrupa kupalarına almıyor senin kuyruk acın var ondan sana öyle geliyo

0|0
    0|0
  • Aynı beni anlatmışsında ben gsli degilim , Real Madrid'i tutuyorum. Dünyanın en başarılı ve kaliteli takımı

0|0
    0|0
  • bizanslıların alayı aynı

0|0
    0|0
  • Dediğine katılmıyorum
    Gecen sene sampiyon olamadık diye
    ben galatasarayı bırakmam
    galatasaray aşk demek
    galatasaray kümeye düşse ptt de oynasa
    yine gs yi degişmem galatasarayın her türlü formasını alıyorum posterlerle dolu odam
    ben bu takima gönülden bağlıyım
    ayrıca
    biz GS yi 90'dk değil bir ömür sevdik
    öyle hemen takımı değiştirmeyiz

0|1
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
Yükleniyor...