O kızı tekrar nasıl bulurum?

Merhaba 24 yaşında uzun boylu esmer bir gencim.Geçen akşam bi düğünde eski bi komşumuzun kızını gördüm 17-18 yaşına anca gelmiştir. Büyümüş serpilmiş güzel bi kız olmuş. Hatta annemler bi dönem beraber bi kursa bile gitmişlerdi o zamanlar kıza pek alıcı gözüyle bakmamıştım ama şimdi güzelleşmiş.Kına gecesinde kızı belli bir süre kestim ama gidip konuşamadım sabah konvoyda gördüm. Arabanın arkasında oturmasına rağmen farkettim. Hemen onların önüne geçtik konvoy boyunca kıza bakmaktan resmen boynum tutuldu.Düğün salonuna hemen arkamızdan girdiler hatta merdivenlerde annemler sohbet etti ama ben büyülenmiştim resmen tek kelime edemedim sadece bakınmakla yetindim:( Düğünü de erkenden terkettiler zaten:( olayı fazla yaymadan annemlere falan söylemeden kızı tekrar nasıl bulabilirim lütfen yardımcı olun...

Güncellemeler:
Arkadaşlar amacım sadece geyikti, zaten olayı bilenler anladı:) Herhalde salak değilim kelimesi kelimesine yazıp burdan tesadüf gibi gösterecem? Konuyu bilmeyenler için : link

0|1
8|2

En İyi Kız Görüşü

• bakya ben bu olayı biliyorum,makara yapma:D

1|0
    0|0
    • :))))))))))) yakaladım değilmi:)) teşekkürler..

• Teşekkür ederim:) biraz topa tutmuşlar ama neyse canları sağolsun

• aynen sağlık olsun.. tutsunlar sıkıntı etme:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaşın 24, düğünde ki komuş kızı 17 yaşında git başka kız ara kendine ..

0|0
    0|0
    • yok bu özellikle yapıyor.. böyle bir soru vardı.. resmen özneleri almış yem atıyor..:)

• bak sen gizli playboya :D

• evet kız yazmıştıya,resmen tipini arabanın arkasında oturma faslı:D bende yedim:D tesadüf KS de buluşması kader diyemedim:D

• annenlere çaktırmadan sorabilirsin ailesini,isim soyisim aldıkdan sonra 188 li numaralardan evlerini arayıp arayıp kız açana dek zorla,aklıma daha mantıklı bişiy gelmedi,durum zor kolay gelsin:)

0|0
    0|0
  • o kız daha küçük git yaşıtına göre birini bul

0|0
    0|0
  • ya uğraşma

söyle anana şıp diye bulur, onlardaki istihbarat sendekinden daha geniş bi ağa sahip

0|0
    0|0
  • Benim o

0|0
    0|0
  • kızı tarif et bakalım playboy ;)

0|0
    0|0
  • Nerede oturduklarini biliyorsan git konus kizla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çakal burda böyle bir konu açan bir kız vardı ona resmen zarf çekiyorsun esmer oldugunu belirmen bununda belirtisi uyanık gecınıyorsun kuş kadar aklın yok .

0|3
    0|0
    • dimi ya:D bende aynını yazdım:D

• zaten haklıyım bunu ben bılıyorum . ama sende yapma böyle seyler benımde bacım var çok titizim bu konularda yapmayın böyle seyler kendını bırak şakası bıle yanlıs ıyı aksamlar .

• Özür dilerim, aydınlandım sayende Allah razı olsun doğru yolu gösterdiğin için

• Oğulm bak git !

0|0
    0|0
Yükleniyor...