Kilo vermek ve özgüven eksikliği?

Merhaba 72 kiloyum ve boyum 172, kickboks ile uğraşıyorum daha öncesi hocanın verdiği egzersizleri yaparak 3 kilo vermiştim haftada sonrasında okullar açıldığı için fazla vakit bulamadım, hızlı ve etkili bir önerme lazım, kendime güvenim sıfır, malum kız arkadaş sorunu çekiyorum sanki hiçkimse bana bakmıyıcakmış gibi geliyor, bilmiyorum ama benden hoşlanan birileri var ama ben bu görünümü kabul etmiyorum etkili bir dumbell veya aletsiz egzersiz önerebilirmisiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 5Kg dumbel ve bir adet kapı barfiksi almani öneririm Bunlar evinde bulunsun Günde 1 saat bile ayirabilsen senin için yeterlidir. Bir salona gitmeni öneririm Evde yapabileceklerin sınırlıdır Senın fiziğine göre bir besin ve egzersiz çizelgesi çikarticaktir Salondaki hoca onun çizelgesine göre hareket edersin Özgüven konusunda en çok neyde sıkıntı yaşiyorsan onun üstüne giderek bu sorunu çözebilirsin Ters tepki meselesidir Özgüven hangi kapı açılmıyorsa o kapıyı daha çok açmaya çalişmalisin Kizlarda bir insan insan üstü varlik değiller sonuçta bukadar büyütmemelisin gözünde. Başarilar.

0|0
    0|0
    • 15lik 2 tane dumball var, ve kickboks salonunda çalışma imkanım var, ama zaman bulamıyorum pek.

• Haftada 3 gün gitsen Yeterli Vücut geliştirme salonuna veya kickboks salonuna Günde bir saat çalişssan bile yeterli Okadar vakti bulursun bence bazı şeylerden kısarak

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• hocanın ayarladığı egzersizlere devam

0|1
    0|0
  • kilo vermek istiyorsan 30 dk kardio yap gunluk zayiflarsin 20 dk kosu bandi 10 dk kosu 10 dk yuruyus sonra 10 15 dk biisiklet yeterli bende fitness yapiyorum

0|0
    0|0
  • İyide kilolu değilsin sen.

0|0
    0|0
  • kardesım kültür fiziği ara vermeden kendını yaka yaka yap.1 ayda 15 kılo verdırmıs adamım

0|0
    0|0
Yükleniyor...