Masumların suçu ne?

nerde adalet denilen şey biz masumların suçu ne bi ilişkiye başlıyosunuz seviyosun çok seviyosun o size kazık atıyo ve bırakıyo sizde herkesi aynı sanıyosunuz hayatınıza sizi hepsinden çok sevicek biri çıksa bile ona kötü davranıyosunuz niye her ilişkinin sonu buraya geliyo biz masumların suçu ne biz mı bırakıyoruz da kötü davranılıp hakaret yiyoruz biz napıyoruz sanki sevmek yasak mı

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• masumların suçu gerçekten sevmek aşık olmak karşıdakiinin degerinin üstünde değer vermek... masumlar her zaman kazanmıyor bu hayatta... kazanmalarını istemiyorlar özelliklede aşk konusunda neden mi aşk insanı kendinden geçirirken yani masumları gerçekten sevenleri kendinden geçirirken bazılarına ise eglence oluyor... aşkın tanımı öylr birşey ki yediğin kazıklar kadar bilebilirsin aşkı... seni gayet anlıyorum sana her ne kadar umursama desende umursayacagınıda biliyorum ama sana ufak bir tavsiye herkes tersini yapar sen bence bunu uygula eğer sevdiğinden vazgeçmek istiyorsan ondan uzaklaşma ona yakınlaş belki saçma gelebilir ama bu böyle onun açıklarını daha rahat görüyorsun zayıflıklarını ben buna mı aşık oldum diyorsun kendi kendine ne zaman bunu yaparsın işte o zaman masumların suçsuz oldugunu anlarsın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok seven biri asla masum değildir.

Karşındakini ne kadar çok seversen o kadar basitleşirsin ve kimse basit karakterleri sevmez ;)

0|0
    0|0
  • karşındaki fiziksel olarak senden hoşlanmıorsa arayışlara yönelir genlde.bu doğanın kanunu emin ol sen de fiziksel olarak soğudugun birine karşı aynı tavırları takınırsın o yüzden size bir numara büyük erkeklerin peşinden gitmekten vazgeçin

0|0
    0|0
  • Adaletimi düşürmüşüm bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Dünya kötülerin dünyası,iyilik ve masumiyet ise uğruna savaşılabilecek tek gerçek.

0|0
    0|0
  • bende onu dıyorum masum olmayan kızları bana gönderin düzeltip yollarım sizde rahat edersiniz :)

0|0
    1|0
  • Eller günahkar, diller günahkar... :)

0|0
    0|0
  • hic kimse masum degildir.

0|0
    0|0
  • fatmagülün suçu ne ise masumların suçuda o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nerde adalet var ki?Kurunun yanında yaşta yanıyor.

0|0
    0|0
  • Veyar is di adalet?

0|0
    0|0
Yükleniyor...