Kaslarını aldıran kızlar, kaşınızı 1 ay almazsanız nolur ?

Kaslarını aldıran kızlar, bir ay boyunca kaşınızı aldırmazsanız rahatsız olur musunuz, yüzünüz çok değişir mi, samimi olun isterseniz gizli cevap verin, benim bir arkadaşım kaslarını aldırmadığı zamanlar kendini çirkin buluyor ondan sordum sizin tepkiniz ne olur diye

Not (ben kaslarımı hiç aldırmadım )

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşlarını cımbız veya başka bir âletle alanlar, yüzlerine güzellik vermek için yanaklarını çizerek Allah’ın kendilerine verdiği şekli değiştirenler lanetlenmiştir. [Buhari]

Bilmeyenler öğrensinler, bir daha yapmasınlar

1|1
    4|0
    • yanaklarini çizerek derken onu anlamadim :s

• He rmakyajda degil bu yuzden iyi seçeceksin malzemeleri

• Mekke sürmesi dışında rimeller dahil bir tanesi bile alkolsüz ve domuz yağsız değil. Bir kere, onun kuruya bilmesi için domuz yağı şart. Margarine neden şüpheyle bakılıyor?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıllı bir yapıya sahipsen, çabuk çıkıyorsa rahatsız eder tabi.. Ama az ve seyrek çıkıyorsa 1 ay almamak sıkıntı yaratmaz tabi..

0|0
    0|0
    • Bi insanin yuzunu makyajdan çok kaslar degistiriyormus

• Hmm bi nevi estetik gibi bisey o zaman :D

• Gereksinim diyelim..Kişinin ciddi anlamda psikolojisini değiştirebiliyor, zorunluluk bir yerde.. Tabi bu gür kaşlılar için bu kadar vahim bir durum.. :)

• çok kötü olur :) ben de kaşlarımı aldırmadığım zamanlar kendimi çok kötü hissederim ve genelde tam uzamadan aldırırım :D kaşlarının şekli güzele ne mutlu sana :)

0|0
    0|0
    • dusunsene ALLAH korusun ama hastane de kaldin 2 3 hafya ne yaparsin kaslarini dusunur musun yuzunu çok degostirdigi için ?

• o kadar düşünmem sanırım ama gerçekten günlük yaşamımı dahi etkiliyor :) kaşlarımı aldırdığım zamanlarda özgüvenim daha yerinde oluyor mesela :)

• Ben de hiç aldırmadım. O yüzden cevap yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...