Vücut geliştirme?

İyi akşamlar, Spor salonuna gitme imkanım yok evde kendim bazı egzersizlerle çalışacağım. Benim sorun şu; 7 ayda kol kası, adonis yapabilir miyim? Düzenli çalışma imkanım var bu konuyla ilgilenenler yardımcı olabilir mi. Fit bir vücut için ne gibi egzersizler önerirsiniz?
Not:Polislik sınavlarına hazırlanıyorum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işler 7 ayda olsaydı herkes kaslı olurdu, vucut 6-7 ayda zaten alışır daha sonra gelişmeye başlar..
    Adoniside biraz zor yaparsın kusura bakma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 52 kilo 168 boya adonis zor diyenler neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum en fazla 2 aya taş gibi olursun 1 ay sonunda gelişmeni görürsün bir kere şunu söyleyim bayanlarda yağın büyük bir kısmı göbek te değil kalçada toplanır ve sende zayıf birisin adonis yan karın kası sende rahat belli olur street workout denilen şeyi parkta değilde evde yapacaksın imkanın el verdiği sürece şınav mekik squat düzenli beslenme ve kardiyo ile hedeflerin çok zor değil

0|0
    0|0
  • 7 ayda iyi bir vücut yapabilirsin ama beslenmen çok önemli eğer 6 7 ay boyunca düzenli bir diyet uygularsan vücut yağ oranını düşürebilirsin adanois için oblique crunch twist vs. egzersizlere odaklan kol içinde curl hareketlerini yap düzenli olarak çalışırsan rahat verim alırsın ama beslenmen çok iyi olmalı

0|0
    0|0
  • kol kası yaparsın ama adonis senin beslenme kalmış yağ oranının düşük olması lazım. zaten alt karın hareketlerini yaparken adonisde çalışmış oluyorsun o yüzden az yağsız yemekler ye. bide en az 30dk koşman lazım. koşu çok önemli

0|0
    0|0
  • Sinav çek agir bisiler kaldir. d

0|0
    0|0
  • gunde en az bir 10 şınav çekmelisin
    3 bir sonra 30 sn bekle 3 bidaha bir 30 saniye daha mola sonra 4 tane her gun boyle bir sayı daha arttır bu gun 10 çek yarın11 oyle oyle 30 a kadar yap

0|0
    0|0
  • düzenli beslenme, düzenli uyku, 1 saat antreman ile 2 ayda istediğin sonuçları alırsın ;)

0|0
    0|0
  • çalış senin de olur

0|0
    0|0
  • 7 ayda olmaz düzenli olarak calısan arkadaslarım var ve sonderece sıkı vucutları var bircok erkektende daha güçlüler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...