Göğüsler sporla büyür mü?

uzman bir sporcunun internetteki bir yazısını gördüm kalça büyütme programı ve meme büyütme progrmı var kalça kesin işe yarıyo fakat memeye kesin demiyo kişiye göre değişiyomuş... aslında burdaki olay ordaki kasları geliştirip memelerin daha ilerde ve büyük gözükmesini sağlamak ben programa başladım sizce işe yarar mı sonuçta sporcu erkeklerin bile memesi büyüyo

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli bira içerek göğüslerini büyütebilirsin. Biranın içinde bulunan şerbetçiotunun ekstratından dolayı. Yalnız göğüslerin büyümesi her iki taraf içnde geçerli. Erkeklerin de göğüsleri büyür :D Bu almanyada yapılmış bir klinik araştırması sonucudur.

0|0
    0|1
    • bira sadece yazın içiyorum ya soğuk soğuk ama kışın hiç içemem zatende göbek yapar :/

• spor zaten yapıyorum ama bunuda deniycem çünkü silikonlar çok itici ve kanser yapıyo ve başka çarem yok:/

• Spor yapman güzel. Spor bence yaşam tarzı olmalı. Soruda bahsettiğin öneriyi denerken aynı zamanda bunu daha da araştırmanı tavsiye ederim. Hekime danış. Programında varsa tavuk yememeni tavsiye ederim. Onlar tavuk değil piliç ve 40 günde kesimhaneye gidiyorlar. Antibiyotik ve gdo lu yemlerle besleniyorlar. Silikon yaptırmamakta haklısın.

Erkekler Ne Diyor 18

• sporla göğüs büyümez. erkeklerde gelişip büyüyen göğüs kasıdır meme değil :D fakat düzenli olarak yüzersen göğüslerin sıkı ve dik olur

0|0
    0|0
    • göğüs büyümez zaten de kas olursa daha büyük gözükebilir bence :D

• bence çirkin durur ama sen bilirsin. bide kadınlarda kaslar daha zor gelişir yani işin uzun kas yapacam diyosan :)) dediğim gibi yinede sen bilirsin

• Buyur diye dusunuyorum benc pres calis ozellikle

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi kaslar büyüdükçe dışarı foğru baskı yapıcak ve doğal olarak göğüslerin büyücek. Serbest ağırlıkla dumbell fly ya da makinede butterfly ve diğer makinada göğüs egzersizleri faydalı olacaktır

0|0
    0|0
    • aynen programda o hareketler var zaten haftada 3 gün yapıyorum bakalım..

• yav büyütüp napıcan...
    akıllı kadın aklı ile erkeğin aklını çeler...
    ele avuca gelsin diye neden bu kadar zahmete katlanıyorsun...
    iki gösterip ellettin mi olay bitiyor...

0|0
    0|0
    • erkeklerle bir ilgisi yok her kadın doğası gereği göğüse önem verir kadınlar için önemli bir organ

• evlendikten sonra otomatik olarak büyüyor...
      hamilelik dönemi büyücek...

• o iş zor ya ben inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkisi oluyomus

0|0
    0|0
    • öyle mi? nerden biliyosun?

• çemen olabilir... denedim onu ben ama geçici

• Sarımsakla karıştırıp her gün ic

• Sporcu erkeklerin memesi büyümüyo, sadece kasları gelişiyo. Sizde ki durum dolgunluk olarak mı yoksa göğüs genişliğiyle mi alakalı?

0|0
    0|0
  • Kalça ve göğüsler mutlaka büyür

0|0
    0|0
  • Belki biraz daha olgunlasir dik gorunur toplu olur

0|0
    0|0
  • Belli Olmaz Ufaladabilir Kastan

0|0
    0|0
  • Faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • büyümez

0|0
    0|0
  • büyürrr

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yaricaktir emin olun.

0|0
    0|0
  • kasların gelişimine baglı olarak büyük durabilir kafaya takma ama

0|0
    0|0
  • mutlaka etkiler şeklini dolgunluğunu falan. ama ne kadar büyür deneyip göreceksin

0|0
    0|0
  • Dediği doğru fakat kadınların göğüs kasları erkeklere nazaran çok daha zayıf.
    uzun sürer çok faketmez ama sarkmasını engeller,1 2 cm dışar doğru genişleme olur 6 7 ayda.

0|0
    0|0
    • peki 6-7 ay sonra diyelim bıraktım sporu geri iner mi?

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet meme kişiye göre değişiyor maalesef. Bazıları şınav çekerek büyür kas haline gelir bazıları küçülür.

0|0
    0|0
    • bu sporları yapıcam ama ya dahada küçülürse:S

• aynen programda şınavda var

• Şınav göğüs bölgesindeki yağları kas'a çeviriyor.

• spor göğüsleri büyütmez ki küçültür iyi yani sarkma olmaz. omuz kol vb. çalıştırdığında göğüsler de çalışıyor ve göğüs bölgesindeki yağlar eriyor. ben şuana kadar hiç büyüdüğünü duymadım da görmedim de spor salonlarında fotoğrafı olan fit kadınların göğüsleri hep silikon zaten. göğüs büyütmek istiyorsan onun masajları ve bitkisel yolla çözümleri var bildiğim kadarıyla.

0|0
    0|0
    • iyide bu göğüs kası büyütme prgoramı memedeki yağı eritmeyle alakası yok onun erimesi için zayıflaman lazım

• kardeş allah rızası ıcın kalca lı olanı soylesene

0|0
    0|0
Yükleniyor...