Diyelim ki reelden bi kızla tanıştınız ve hızlı bir şekilde güzelliğine kapıldınız...

sorum özellikle bayan arkadaşlara..şimdi bazen oluyo kızın biriyle 2 gün güzel muhabbet vakit geçiriyon..ilk güneden hoşlanmaya başladın diyelim ki,2. 3. gün artık geçen gündüzün o olduğu için fena şekilde hoşlanma başlıyor..fakat kıza mesela '' iyi geceler'' şeklinde bi mesaj ya da günaydın diye bi mesaj yoktan yere attınız ama kız cevap vermiyor..sonra kafayı yiyorsunuz çünkü siz de onun size karşı o kadar da boş olmadığına inanıyosunuz..en azından bir selam falan..neden kız mesaj atmamıştır?hoşlansaydı atarmıydı?karşıdaki kızın kısa süre için de de olsa bize karşı hoşlantısının olup olmadığını nasıl anlarız?

Güncellemeler:
ARkadaşlar cevap verirken size zahmet ne yapmam gerektiğini değil de ne yapılması gerektiği şeklinde yazın..örn : kız seni takmıyo degilde kız birşey hissetmemiştir (genelleme şeklinde yani)..çünkü şu an kimse yok bnde..piskolojik olarak en yakın vazgeçtiğim kızlardan biri aklıma geliyor :D Ve ancak unutmuşum bi daha takılmasın aklıma diye :DDD teşekkurler

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• mesaj hakkı bitmiş olabilir :D

hoşlanmasaydı geceniz gündüzünüz aynı olmazdı

sana bu hiç hissettirdi mi ?

0|0
    0|0
    • aslında bu olay arkadaşımın basına geldi..onu bilemiycem ama benim basıma çok geldi :D ordan söyliim..benim farklı..konuşma az bakışma fazla :D bu durumda yanıtlar nasıl olur ?

• eurovision terk

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Hoşlantı aşk meşk durumlarında aceleci olmamak gerekir hepsi zaman isteyen şeyler.Birşeylerin temelini atarken temkinli eğer karşılığı varsa hafif meraklı davranarak karşındaki ile iletişim kurmaya başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • mantıken uzatmaya bi anlam veremediğim den hep acele ediyorum aslında :S :D

• Hemen ilk günlerden yüz vermemek için atmamıştır, alınma hemen, ve de fazla sıkboğaz etme kızı. :)

0|0
    0|0
    • eyw :) eğer kız hoşlanıyosa haklısın :)

• platonik aşk

Seven biri hoşlanan biri kendı bile mesaj atar bir sekılde :)

0|0
    0|0
    • Ne bileyim aga,hani kız milleti farklı davranır naza çeker diye düşünüyosun :) son bi umut falan :D piskoloji bu yani

Yükleniyor...