Sevgilim olmuyor ama çok kıskandığını söylüyor...

Eski sevgilim beni kıskandığını söylüyor ama isterse sevgili olabiliriz onu biliyor fakat benimle tekrar beraber olmuyor. Çünkü sevmediğini düşünüyorum eski heyecanın hiç kalmadığını.1 aydır aramız çok iyiydi sevgili gibi hatta ama son birkaç günde benimle konuşmaz hatta beni kıskandırmak için olsa gerek başkalarının resimlerini paylaşır oldu.Ne yapmalıyım o heyecanın tekrar gelmesi,sevmesi için lütfen yardım edin? ? =((

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak sen de sevgilime karşı ne yapayım diye sormuşsun :))

Başkalarını eleştirmeden önce

kendini düşünmek gerek :)

0|0
    0|0
    • ben genel sordum farkındaysan yaa heycanın geri gelmesi için ne yapmalıyım dedim kii benm SEVGİLİM değil. belki olsa daha çok bilgim olurdu;) ESKİ SEVGİLİM yazıyor;)

• güle güle eve gelen misafire denir :)

hoşça kal :)

• ben ayırdım yapmıyorum :D sende :D

• çpcuk oyuncağı mı bu? ya seviyodur yada sevmiyodur heyecan falan bunlar hep palavra

0|0
    0|0
  • senle oynuyodur

0|0
    0|0
    • Hayır onu çok iyi tanıyorum öyle birşey yapmayacağından eminim. bir erkekle konuşmama dahi izin vermiyo kızıyo ama sevmediğinede eminim. Ne olacak böyle :S

• yaşınla yaşadıqın duygular farklı degil. pek dert etme ondanda uzak dur aşırı kıskanclık çok kötü birşey abimden biliyorum

• artık alakamdan bıktıgını düşünüyorum bir bakımdanda..

• boyle bir adam uzun sürede ne vadeder ki

0|0
    0|0
    • değerim olduğunu biliyorum ondan fakat aşk yok. Benm hayatımda çok anlamlı biri o yüzden böyle olduğum içinde mutluyum fakat yinede üzülüyorum beni artık sevmediği için.

• belki de hiç sevmemiştir.objektif bak biraz daha

• sevmişti evet ama artık bıktı belkide

• O yoksa biz varız:) Birilerine bağımlı yaşamaktan kurtulun artık:)

0|0
    0|0
  • yedekte mi bırakıyo acaba seni :/

0|0
    0|0
  • Sevgi bekareti gitmiş . Konuşun bir detaylı biz nereye gidiyoz lan böyle diye :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• neden seni kıskandırmak için resim paylaşsınki mutlaka oda seni kıskanmş oyuzden bikaç gündr mesafea koymuştur. bi düşün bakalım neyi kıskanmış olabilir

0|0
    0|0
    • yorumun için sağol.sabahlara kadar konuşuyoduk ama bikaç günde konuştuğumuz bi kaç cümle oldu. Belkide alakamdan bıktı:( Ne yapmam lazım sizce ?

• evet çok ilgide ii dil iyisimi ilgi fazla gösterme ama ilgisizde kalma. şuanda kendini senden çektyse gercekten sana hala ilgi besleyip beslemedğini ölçmek istiosan tamamen sessiz kal ama kısa süreliine dil 1 haftaya kadar gözlemle senle ilgilenip yazmaya başlarsa anlaki hala bişeler kalmış onda ama hiçbişe yapmazsa anlaki tamamen bitirmiş seni kafasında ve o zamanda zaten yapılacak bişe kalmıo

Yükleniyor...