Sevgilime son şansını vermeli miyim sizce bir bakın ?

ben 2 haftadır ayrı olduğum eski sevgilim dün mesaj atmıştı hiç cevap vermedim. bugün mesaj attı selam diye. bende as dedim nasılsın neler yapıyosun hayatın nasıl dedi. bende iyim takılıyorum çok mutluyum dedim. oda bensiz mutlusun yani dedi. bende dedim seninleyken üzülceğime sensiz mutlu olmayı tercih ederim dedim. herneyse benim ne yaptıklarımı merak ediyomuş. dedim neden merak ediyosun. oda bilmiyorum belkide hayatımın eksik yanısın dedi. ben dedim değerimi bilmiyosun yapcak bişey yok dedim. oda çok salaım ben dedi felan bende dedim yenimi anladın bunu geç olduktan sonra farkına varman ilginç dedim. sizce ne yapayım ? 5 ay çıktık 8 defa ayrılıp barıştık ben ayrıldım hep.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası yalama olmuş hacı bu ilişki, ne çıkacak yani bu ilişkiden daha ? Otur mantıklı bir şekilde düşün o kadar ayrılmışsınız şimdi tekrar bir araya gelseniz ne değişecek ? Kısacası şunu söyliyim bi geleceğiniz yok birlikte.Umarım cevabını çıkarabilirsin söylediklerimden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o arkadaşa söyle senin gibi bi kızın peşinde daha dolaşmasın.her seferinde terkeden kızla ilerde ciddi bişey olmaz.bunu anlasın başka bi kıza gitsin.

0|0
    0|0
  • yaşın kac ona gore bısey soylıyeyım..

0|0
    0|0
    • ben 19 o 22

• cocuk denıcek yastada degılsınız kı..5 ay ıcınde 8 ayrılık normal mı sızce cok fazlasıyla sansınızı denemıssınız daha fazla sansını zorlama derım ..yada oturup sorunlarınızı bı ele alın ılıskınızde sızı bu duruma getıren yonlerı degerlendırın o sorunlar hakkında ortak karara varırsanız bı kere daha denenebılır derım ama aksı taktırde devam etmenı tavsıye etmem..

• OLUM SANA ATTIĞIM MESAJLARI BURDA DÜNYA ALEME PAYLAŞMIŞSIN LAN

0|0
    0|0
  • Kasarlanmis artik kusura bakma da,artik iflah olmaz..sen bilirsin yine de

0|0
    0|0
  • bi 5 ayda daha çıkarsanız alışkanlığa döner haberin olsun

0|0
    0|0
  • bu seferde tam ayrıl ne kendini yor nede onu

0|0
    0|0