Dans ediyorum? (resimli)?

Modern dansciyim arkadaşlar resimdeki hareketleri yapiyoruz falan. Ya bu dans şekli nasil sizce hoş mu? Dans etmeyi cok seviyorum, müzigi son ses açıp odamda tek basima yapiyorum. Vucudum cok esneklesti bu dans sayesinde. Kizlar erkekler gorusleriniz alim?

http://hizliresim.com/NbDvXa http://hizliresim.com/b46zdm

0|0
234

En İyi Erkek Görüşü

• estetik ama her zaman ve her yerde yapılmıyor ne bilim çok hoş bnce tamamen vücut dili ile yazılmış bir kompozisyonu izleyerek okumak nasıl kötü olabilir ki :) bu ilişkide de eğlanceli olabilir öğretirsin falan :) düşer kalkarsınız hahahhah

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• Modern dans benim kanaatimce ağır işleyen, sıkıcı, eğlendirmeyen bir dans türü. Öz karakterin ile uyuştuğu için yaptığını sanıyorum, enerji dolu hareketli biri isen vücudunun da esnek olduğunu göze alırsak tavsiyem Salsadır.

0|0
    0|0
    • Bale şarkıları kullanmıyoruz danslarımızda sıkcı degil yani gayet guzel muzikler hatta bazen hiphop sarkilarinda bile dans ettigim oluyor

• başarılı beğendım ben

1|0
    1|0
  • Esnek olman iyi.

0|0
    0|0
  • Benimde icine girdigim erkeklerin %70 inin en azindan herifin kadini bir guzel elledigini dusundugu danslardir sonra askin dansi falan denir tabi askin dansi neyin olacak bir sevismedikleri kaldi orada

0|0
    0|0
  • Yuh ulan milletimiz ne sapıkmış

0|0
    0|0
  • bu dansda hep erkek dayıyor yanlış anlama lütfen ama paso dayıyor gözüküyor saygı duyuyorum size.

0|0
    0|0
  • ya bu dansta ereksiyon olmuyormu dansçılar bende bunu hep merak ederim :D

0|0
    0|0
  • İyimiş kanks

0|0
    0|0
  • Frikik bölümleri haricinde bakmam bile. sence de saçma değilmi ne gereği var arkaya yatmanın bacağını kaldırmanın? Görsel bişey de yok hani

0|0
    0|0
  • Doğuştan gelen bir dans yeteneğim olduğu doğrudur her dansı beceremesemde denerim yani :D esneklik desen şimdi bir erkeğe göre düşündüğümüzde baya esneğim ama bir jimnastikçi kadar da değil sonuçta :D

0|0
    0|0
  • Hiç de güzel degil

0|0
    0|0
  • ayakta bu pozisyon oha l*n nasıl hiç aklıma gelmediki harikasın

0|0
    0|0
  • gayet hoş seks yaparken düşünemiyorum kırarsın şeyi :) adamın eline verirsin :)

0|0
    0|0
  • Aman başka şey yapmayın da dans yapın

0|0
    0|0
  • Gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • güzel güzel

0|0
    0|0
  • gayet estetik

0|0
    0|0
  • Esneklik güzel kolay pozisyon alirsın

0|0
    0|0
  • 2. resmine etkilendimm

0|0
    0|0
  • adama pozisyon zenginliği yaşatırsın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 2

• bu erkekle ben de dans ederim ya

0|0
    0|0
    • Hahah :D yok ama ben genelde tek dans ederiim

• uğraştığın dans hem senin ruhun hem de bedenin için ilaç gibi bence güzel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...