Dans ediyorum? (resimli)?

Modern dansciyim arkadaşlar resimdeki hareketleri yapiyoruz falan. Ya bu dans şekli nasil sizce hoş mu? Dans etmeyi cok seviyorum, müzigi son ses açıp odamda tek basima yapiyorum. Vucudum cok esneklesti bu dans sayesinde. Kizlar erkekler gorusleriniz alim?

http://hizliresim.com/NbDvXa http://hizliresim.com/b46zdm

0|0
2|34

En İyi Erkek Görüşü

• estetik ama her zaman ve her yerde yapılmıyor ne bilim çok hoş bnce tamamen vücut dili ile yazılmış bir kompozisyonu izleyerek okumak nasıl kötü olabilir ki :) bu ilişkide de eğlanceli olabilir öğretirsin falan :) düşer kalkarsınız hahahhah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Esnek olman iyi.

0|0
    0|0
  • Modern dans benim kanaatimce ağır işleyen, sıkıcı, eğlendirmeyen bir dans türü. Öz karakterin ile uyuştuğu için yaptığını sanıyorum, enerji dolu hareketli biri isen vücudunun da esnek olduğunu göze alırsak tavsiyem Salsadır.

0|0
    0|0
    • Bale şarkıları kullanmıyoruz danslarımızda sıkcı degil yani gayet guzel muzikler hatta bazen hiphop sarkilarinda bile dans ettigim oluyor

• başarılı beğendım ben

1|0
    1|0
  • Benimde icine girdigim erkeklerin %70 inin en azindan herifin kadini bir guzel elledigini dusundugu danslardir sonra askin dansi falan denir tabi askin dansi neyin olacak bir sevismedikleri kaldi orada

0|0
    0|0
  • ya bu dansta ereksiyon olmuyormu dansçılar bende bunu hep merak ederim :D

0|0
    0|0
  • Yuh ulan milletimiz ne sapıkmış

0|0
    0|0
  • bu dansda hep erkek dayıyor yanlış anlama lütfen ama paso dayıyor gözüküyor saygı duyuyorum size.

0|0
    0|0
  • Doğuştan gelen bir dans yeteneğim olduğu doğrudur her dansı beceremesemde denerim yani :D esneklik desen şimdi bir erkeğe göre düşündüğümüzde baya esneğim ama bir jimnastikçi kadar da değil sonuçta :D

0|0
    0|0
  • İyimiş kanks

0|0
    0|0
  • Frikik bölümleri haricinde bakmam bile. sence de saçma değilmi ne gereği var arkaya yatmanın bacağını kaldırmanın? Görsel bişey de yok hani

0|0
    0|0
  • Hiç de güzel degil

0|0
    0|0
  • ayakta bu pozisyon oha l*n nasıl hiç aklıma gelmediki harikasın

0|0
    0|0
  • Gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • gayet estetik

0|0
    0|0
  • gayet hoş seks yaparken düşünemiyorum kırarsın şeyi :) adamın eline verirsin :)

0|0
    0|0
  • Aman başka şey yapmayın da dans yapın

0|0
    0|0
  • adama pozisyon zenginliği yaşatırsın :)

0|0
    0|0
  • Esneklik güzel kolay pozisyon alirsın

0|0
    0|0
  • güzel güzel

0|0
    0|0
  • 2. resmine etkilendimm

0|0
    0|0
  • O NE YAA DANSA BAK

0|0
    0|0
  • salsa ;) iyidir.

0|0
    0|0
  • Bu hareketleri yapabiliyon mu?

0|0
    0|0
    • Tabikiii

• Dimi canim :D

• Soruna gelince.
      Danstan hic anlamam :( :D
      Ama dansin insani rahatlattigina inanirim. Dans edenleri izlemenin mantigini bilmiyorum ama fena gorunmuyor.

• Bu kıyafetleri mi giyiyon

0|0
    0|0
    • Genelde ikinci resimdeki gibi giyinirim dans salonunda. Ya da uzun tayt ustune bol sweater

• Himm. Çok güzel...

• resimdeki hareketleri yapıyoruz felan..

0|0
    0|1
    • anlamadim?

• Yazdıkların komiğime gitti.
      dans yapmaktan güzel birşey yok.. bende müziği açarım ve kendimden geçerim.
      ama bacaklarımı sıfır açamıyorum falan..

• :( neden

• ouww çok etkilendim bunun aynısı yapıyormusuun sen

0|0
    0|1
  • modern dans senin neyine kuzum?

0|0
    0|0
  • Fazla acma bacaklarini şeftalin ayrilmasin =)))

0|0
    1|1
  • 2. resimde sana fena girerdim ayrilmistir dudaklari

0|0
    2|2
  • Sana partner lazım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 2

• uğraştığın dans hem senin ruhun hem de bedenin için ilaç gibi bence güzel :)

0|0
    0|0
  • bu erkekle ben de dans ederim ya

0|0
    0|0
    • Hahah :D yok ama ben genelde tek dans ederiim

Yükleniyor...