Ayrı olduğunuz halde sizi dudağınızdan öpüyor. Böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Bu kız çok tutucu.Uzun bi süre çıktınız kızı terkettiniz vs.. kız peşinizden koştu.Ayrı olduğunuz halde sizi dudağınızdan öpüyor. Seni çok seviyorum diyor öpüyor.Bu kız hakkında ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
OFFF Herkes yanlıs anlamışş. adam kızı bırakıyor cunku kız ona hıç yakın davranmıyor.elını bıle tutmuyor uzak duruyor. adam ayrılnca kızda yanasmak ıstemış

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir kızı terkeden erkek zaten adidir. kız sevgisi için bütün değerlerini yıkıp, cesaretini toplayıp hayatta asla yapmam dediği şeyleri yapıyo, eğer bu durumda hala erkek çıkıpta, bunu ortaya döküyosa, bu kız tutucuydu şu yaptıklarına bak diyebiliyosa şerefsizin önde gidenidir ve ne sevgiden anlayan ne de aşktan anlyan biridir. bence o kızı heketmeyen malın birisidir.

2|0
    0|0
    • aynen oyle kardeşım olay buydu. butun mıllet yok kaşar ,yollu vs.. demiş. Millet bilmezki kızın ilk öptüğü erkek o kişi.

• hep ilk öpücükte başlıyo zaten merak etme bu sonun başlangıcı

Erkekler Ne Diyor 15

• yanlış anlar tabii çünkü yanlış yazıyorsun...

Soğuk davranmakla tutucu olmak arasında ve özellikle ülkemizde çok fark var...

0|0
    0|0
  • O değil de, senin sırf tutucu diye nitelendirdiğin "hemcinslerini" kötülemek için böyle alakasız, basit bir senaryo uydurduğunu düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • devir onların devri nolcak yani saray burnu sahilde o modellerden çok var:)))

0|0
    0|0
  • kız tutucu diyorsun iyi anlamadığım ayrı olduğu adamı neden dudağından öpüyor . bu işte tezat var derim .

ne kızı nede adamı tanımadığım için yorum da yapmam

0|0
    0|0
  • Göstererek elleterek bedeniyle erkek tavlamaya çalışıyor.En nefret ettiğim kız tipi.Yolludur yollu.

0|0
    0|0
  • basit( kaşar,)

0|0
    0|0
  • Tutuculuk denmez buna. Midesiz denir

0|0
    0|0
  • bir açıldı pir açıldı derim demek ki içinde varmış diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Çocuk bu durumdan memnun mu?

0|0
    0|0
  • tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

0|0
    0|0
  • ona acırım.

0|0
    0|0
  • o kız kaşar bizi aşar :)

0|0
    0|0
  • devir :)

0|0
    0|0
  • kolay elde edilen

0|0
    0|0
  • vazgeçen o olmadıkça ondan kurtulamayacağımı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• dengesiz olduğunu düşünürler bence

1|0
    0|0
  • Demek ki tutucu değil kendini ağırdan satmaya çalışıyormuş diye düşünürüm.

1|1
    0|0
  • kız çok tutucu hem öpüyor hem okşuyor neyi tutuyor sormak lazım yani

3|2
    0|0
  • Hiç iyi şeyler düşünülmez yüksek ihtimalle.. Nasıl tutucu böyle onuda anlamadım bu arada..

2|0
    0|0
  • tuttugunu koparmaya calısan bir tip

0|0
    0|0
  • kızma bana yüzsüz = aşagılık olarak düşünüyordur

1|0
    0|0
  • bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • yuzsuz, kendine saygisi yok, vs

0|0
    0|0
  • kişiliği olmadığı için dişiliğini kullanarak beni kazanmaya çalışıyor diye düşünürüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...