Takma kirpik kullanan var mı?

ben birebir karşılaşmadım ama kullananlarda güzel durur gibime geliyor.doğal duruyor mu onu merak ettim bi de.ille de özel bi gün olmak zorunda değil.sıradan bi gün içerisinde takma kirpikle dışarı çıkan var mı?

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• hergün takıyorum desem inanır mısın :)) hastasıyım :)) ilk zamanlar acemelikten yapamıyordum ama artık alıştım bıde aldığın yapıştırıcı şeffaf renk olmasın çünkü onlar hem pahallı hem adi oluyo uhu gibi kokuyor

1|1
    0|0
    • ben de seni arıyordum pikaçu:)

• yapıştırdığın kirpiğiniz kopmuyo mu ,tehlikli. değil mi yani:D?

• kirpiğine yapıştırmıyosun ki dibine yapıştırıyosn yapışkan bulaşmıyo yani

Erkekler Ne Diyor 6

• Takma kirpik olduğu hiç belli diil :) link

1|0
    0|0
  • Ya her şeyin takmasını çıkarmışlar. Yakında takma kafa takma ayak parmağı filan nereye gidiyoruz ?

1|1
    0|0
  • Saçlar postiş, kirpikler takma, gözler lens, yüzde yoğun bir makyaj, parlatıcı, cila, boya... Ağır kamuflaja gerek yok. Doğal halinizi görünce lütfen tanıyalım sizi. En azından gözüm bir yerden ısırıyor tribine girelim :\ Yapmayın böyle şeyler.

2|1
    0|0
  • ben kullanıyorum.

1|0
    1|0
  • ben yakalandım siz kaçın

0|1
    1|0
  • yıne cıns bı merak ıcındesın:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• hiç kullanmadım ama düğünüm olursa isterim güzel kaliteli olursa hoş durur diye düşünüyorum. kendi kirpiklerim gündelik hayata için iyi durumda şimdilik

0|0
    0|0
  • kullanmadım hic rimel yeter alayına kirpiklerim uzun gözlerimde zaten cok güzel =)

0|0
    0|0
  • kullanmadım,takma olduğu çok belli oluyor ve takması çok zor :/

0|0
    0|1
  • Bu sıcaklarda o takma kirpiği başına bela edecek salağın bir tek Akalın olduğunu ümit ediyorum, yapmayın böyle şeyler.

1|2
    1|0
  • ben hıc kullanmadım ama bazılarında cok hos duruyor :)

0|0
    0|0
  • doğal durmuyor rezalet ya

ben bi kere denedim zaten buna benziyorum

link iyice yeşilçamdan fırlamış gibi oldum

0|2
    0|1
  • özel günler dışında fazla abartı buluyorum o yüzden kullanmıyorum. hem zaten öyle rimeller varki takma kirpikten bile güzel gösteriyor kirpikleri..

0|0
    0|1
  • Bütün olarak yapştılanlardan görmedimde, küçük parçalar halinde yerleştirilenler var onlar doğal ve güzel duruyo..

0|0
    0|0
  • Ben takamam öyle şeyler huylanırım yav.

0|0
    0|1
  • hiç ihtiyacm olmadı ama iğrnç duruyor çok kişide gördm bunu tavsiye etmiyormm

0|0
    0|0
  • kirpiklerim uzun zaten.gerek duymadım.

0|0
    0|0
  • ben kullanmıyorum nasıl durdugu hakkında da fıkrım yok :)

0|0
    0|0
  • hiç ihtiyacım olmadı..:/

0|0
    0|0
  • Doğal gibi duruyo

0|0
    0|1
  • Hiç kullanmadım beyb, kim onunla uğraşıcak hele sıcaklarda tutmuyodur.

0|0
    0|1
Yükleniyor...