Sigarayı bıraktım tekrar koşabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar. Önceden yaklaşık 5 sene atletizme gittim baya iyi koşuyordum vücut direncim dayanma gücüm falan çok iyiydi kaptandım hatta ama arkadaş ortamı yüzünden sigaraya başlamıştım 3.5 sene içtim ve aklım yeni başıma geldi sigarayı bıraktım 16 gün oldu ve tekrar atletizme başlamak istiyorum şansıma okullar arası yarışlar başladı beden hocası falanda katılmamı istiyor fakat bilmiyorum yani hala hızlı koşuyorum ama hemen yoruluyor daralıyorum sizce eskisi gibi koşmam için neler yapmalıyım ya da eskisi gibi koşabilir miyim?

Güncellemeler:
Yani katılmalı mıyım :D

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• sıgarayı bırakabılmek ıcın 10 gun yeter derler, bravoo..

kosarmısın kosamazmısın bılmem netıcede akcıgerde telafısı mumkun olmayan hasarlar verıyor atletızm ıcın bundan daha kotusu bacaklarınınyerınden kopması olurdu sanırım:( benım asıl dıyecegım her ne sebeple olursa olsun basına ne gelırse gelsın bır tek dal sıgar bıle koyma agzına tek fırt bıle...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kosabilirsin tabi zamanla zehiride temizlersin

1|0
    0|0
  • Öncelikle sigarayı bıraktıgın için tebrik ederim herkes yapamaz bunu başlaman iyi olur cigerleri acarsın yavastan o içindeki pislikte gider :)

1|0
    0|0
  • Alakası yok bence neden insanları özel alışkanlıklarıyla yargılıyorlar ve her şeyi cihara içki vs nin üzerine atıyorlar bilmiyorum

1|0
    0|0
  • açılırsın rahat oll

1|0
    0|0
  • Nefes ac antramannlari devam ed integral yap faydasi olur

1|0
    0|0
  • Bence koşabilirsin

1|0
    0|0
  • başla

0|0
    0|0
  • bence ilk once bir yuzmeye falan git bir kaç hafta çiğerlerinden açılsın içindeki hastalığı atsın sonra eskisi gibi olursuz zaten bu arada yaş 17 falan mı

0|0
    0|0
  • Bende atletizm yapiyorum sigarada iciyorum bir sikinti olmaz idmanlari kacirma biraz zorla eski haline tekrar doneceksin ;)

0|0
    0|0
  • Giderek açılırsın içten gönülden istiyorsa

0|0
    0|0
  • run forrest run

0|0
    0|0
  • Resimdeki sen isen koşarsın gözlerinde var senin o hırs :) başarırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0