Erkekler Pes 2012 mi Fifa 2012 mi?

Hobaa abim eve ps3 almış ve pes 2012 cd si almış öyle bi kaç maç attıkdaaa ( afedersiniz çotka iyi oynarım. :D ) gayet eğlenceliydi fakat fifa 2012 yide övenler çok acep hangisi daha gzel sizce

Güncellemeler:
Fifa, pesin yanına yaklaşamaz nann . Siz hangi kafede gördünüz fifa oynayan kişi . :/ PEs belirgenlesms bişeee :D ama abime gazı veriyim baride fifa 2012 yide alsın madembide onu gorelm bkimm :D

0|0
0|26

En İyi Erkek Görüşü

• pes daha oynanışı düzgün fakat fifa daha gerçekci..Hangisine alıştıysan onu seversin..Ben pes i oynamayı fifayı da oynayanları izlemeyi seviyorum

1|1
    0|2
    • anaaaa..sen kızmışsın ya?Erkek sandım soruya bakıp...:O Helal olsuun nann

• :D italyan erkeklerini severim yaa mistir onlar ama ondan degl bee milan gzl takm :D

• tamam da bu eksileri veren kim :D

Erkekler Ne Diyor 25

• Fifanın yanında pes aşırı metalci kalır

0|3
    1|2
    • Güncellemeye istinaden:

kezban olduğunu önceden kestirseydim cevap yazmadım .. peşimde dolanan dilber mod gel cevabımı sil

• Artıladım

• Çok komik haha. :/

• futbol seven kız pes oynayan kız uzak dursun arkadaş.

0|2
    0|1
    • Sen istesende yaklaşmam zaten sana

• Bişey değişir demedim zaten gelmem dedim. Tabi yaa allahın aç abazası ufak bir şey desem ağzın kıçına dayanır

• rededilince ağzını bozan kızları anlamıyorum

• Fifa 2012 Pese göre çok daha gerçekçi grafiklere sahip oyuncuların hareketleri faulleri saha ışıklandırması ve görsel motor üzerinde çok çalışılmış Pes 2012 ise oynayış biçimi olarak Fifa dan daha üstün oyuncu hareketleri ara paslar üzerinde çok büyük gelişme göstermişler karar vermek zor ama benim için görsel daha önemli olduğu için Fifa diyorum.

0|0
    0|1
    • hmm :D pes daha iyi bea

• Pes oyun rahatlığı bakımından bambaşka ama canlı renk ve grafikler çok daha dikkat çekicidir zaten oyun istatistiklerinde de görüldüğü üzere pes fifanın tahtını bu senede yıkamadı.

• FIFA 12 varken başka futbol oyununu düşünmek bile yersizdir. Piyasanın şu anda ve gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunudur FIFA 12 ve kasım ayıyla birlikte tahtını 13'e bırakacak :)

PES sadece yoklukta oynanır.

0|2
    0|1
  • fifa 2012 ama işallah 2013'te pes devralacak tahtını :)

1|0
    0|2
    • Pes 2013 ne zaman çkacakmş kii

• anaa :D ps3 almış diyoz nan sana korsan cd si yok zatii ps3 ünnn orjinall yaniii merak etme :D nsl yapcamı anlatta kapısalm:/ yenim seni bi

• menüde online master ligi bul orda kendineguvenengelsin var o benim :))) iran'la bile yenerim seni ;)

• Pes bence.

1|0
    0|2
  • Fifa simülasyon, Pes oyun.

0|1
    2|2
    • Helal :D

• Sonuçta buda bi oyun fazlada abartmamak lazım dimi ama :D pes iyidir :D

• gvbgrftgklgvbpfkovsdfopcvklpisdfkvpidsfkv,ğisdfvsdf

• pes

0|0
    0|2
  • 2005'ten bu yana Fifa. İlla Fifa hep Fifa. :) Fifa 2013 ne zaman çıkacakmış yav ?

0|2
    0|1
  • Mühendislik fakültesinin sponsorudur Pes ama

Fifa da son zamanlarda yeni oyun motorları, çalışmaları ile öne geçmeye başladı

mesela çarpışma motoru

0|1
    0|1
    • heaa dimi ya duydum ben onu mesela bide press mi ne varya basıyon adamı otomatik kovalıyo fifada oda yokmş galba güzel şeyler yapmslar gibi ama yinede pes kral bea

• 13'te olacak =)hatta daha iyisi olacak

youtube'den resmi sayfasını takip et Fifanını

• Ya o kadar da hastası deglm takp edemem çknca oynarm işte abimle:/ :D

• Fanatik bir pes hayranı olarak yazıyorum, fifa çok, çok daha üstün aksini idda eden ya fifa oynamamıştır yada gerçekleri görmüyodur. Fifa gerçekcilik bakımından çok üstün fakat pes inşallah 2013 te güzel şeyler çıkartacak ortaya. :)

0|1
    0|2
    • aynen öyle. pes halen pes5, pes6 zamanlarında sanıyor kendini. fifa aldı başını uçtu, kafelerde pes oynamaya devam edenler "böyle gelmiş böyle gider"ci ve yeniden habersiz insanlar. onlara sorsan en iyi fps icin counter strike derler, o yüzden ciddiye alınacak bi güruh değiller pek :) pes arkadaş ortamında iyi sarıyor da bir kere fifa oynayanın bir daha pes'e bakacağını dahi sanmıyorum.

• Haklısın. :) Fifa çok daha üstün fakat fifa cd si olduğu halde 2-3 kez oynama imkanı bulabildim pesci arkadaşlar fifaya ikna olmadığı için . :) Mecburen pes oynuyoruz

• fifa 12

"ea sport challenge everything "

0|2
    0|1
  • fifa 2005. en iyi onu oynarım kimsede yenemez.sincanda turnuvada birinci olmuştum eskiden

0|1
    0|1
  • Swos

New star soccer 3

Fifa 99

0|0
    0|2
    • :D fifa 99 mu :/ baya eskide kalmssn be

• Fifa'dan eski Sensible soccer var.Bu arada Fifa'nın kral olduğu dönemleri bilmeyen bir nesil var.

Fifa gibi geri dönüşü nba2k karşısında rezil rüsva olan nba live serisi için de bekliyorum.rekabet iyidir.

• pes

0|0
    0|2
    • bencede :D

• kopyala yapıştır yapsınlar Ctrl-C Ctrl-V çok protik olur :)

• hıı doğru :D bundan sonra öyle yapark :D

• İkisinden de nefret ediyorum

0|0
    0|2
  • pes tabiki fifa iğrenç bir oyun çok yavaş bi de hareketler filan da çok saçma pes en azından hızlı seri seri pas yapılabiliyor :)

0|0
    0|2
    • Dimi ya :D helal nan sna yaşasın pesciler :D

• :) :) abartmayalım bi oyun sonuçta takımım da milan-inter den biridir her zaman bu arada tavsiye ederim :)

• oo benim takımımdan bahsediyosn nan sen benden gördün kesn . :D milanım her zaman :/

• Fifa derim

0|1
    0|1
  • Ben pesi mağazaya gelen müşterilerin 3 yaşındaki çocuklarına oynatıyorum. Büyüklerle fifa oynuyoruz.

0|1
    0|1
    • O kadar iddalısın yani. :D Fifayı ben ps 3 te oynayan hiç gormedmde o yüzden

• saçma. fifayı oynamak için peygamber sabrı lazım. bi pas at git çayını doldur gel anca pas yerine ulaşmış olur. o kadar yavaş bi oyun.

• Komunist dostum ya şu arızalı cihazını yaptır yada o tozu kullanmayı bırak artık

• Medieval II: Total War derim.

0|1
    0|1
  • fifa seviyorum.

0|1
    0|1
  • her türlü fifa derim

0|1
    0|1
  • tabikide pes12 ...fifami araba yarisimi nan bu:)

0|0
    0|2
  • Pesss diorum :)

0|0
    0|2
  • Fifa ne yahu. Pes tabi ki..

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...