Erkekleri bu yaz nasıl görmek istersiniz?

Sayın Kizlarsoruyor.com Bayan üyeler ,

Ben sarışın mavi gözlü bir erkeğim . Bu yaz sizce gömlek mi giyiyim yoksa tişört mü birde sarişinlara ne renk yakışır bizlere açıklarmısınız . Kot pantolon mu yoksa kapri mi ? Bizlere şöyle beğendiğiniz erkek tipini açıklarmısınız ?

Birde Hangi marka erkek parfümü hoşunuza gidiyor ? aklınızda güzel erkek parfüm ismi varmı ?

Cevaplayan bayanlara TEŞEKKÜRLER.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Adidas parfüm.mavi t-shirt beyaz kapri olabilr :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kırmızı, siyah, mavi.. bence sarışınlara çok yakışıyo. arada dar gömlek giy. kapri giyersen de dizde olsun. genelde ben pantolon seviyorum. karar senin :) parfüm konusnda bi fikrim yok teninde dene ona göre al.

0|0
    0|1
  • Sarışınlardan özellikle sarşın erkeklerden nefret ederim sevene de allah hidayet versin yorum yapamıcam o yüzden :))

0|0
    0|1
  • Kendin karar ver olum ne bilelim biz. Mavi giyin mavi.

0|1
    0|1
  • acaba ne giysem diye soru soran brad pitt olsa dahi benim gözümde sıfır ya

0|2
    0|1
    • Bence sen çok yanlış anlamışsın.Sonuçta sizlerin yorumunu almak istiyoruz mesela bazıları renkli pantolon giy der başkası başka şey giyin der . bunda yanlış olan ne ? ben size hangi renk boxer alıyım demiyorum . ne giysem diyorum ... Soru hoşuna gitmediyse girmeseydin .. Sonuçta başlıktan anlaşılıyor . Ayrıca gözünde NEDEN sıfır onuda açıklarmısın ?

• giyinik.

kıl görmekten içim kalktı .kış gelsin.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim biraz geç yetişmişim af buyur :) Ben de sarışın yani aslında sarışın kumral diye tabir edeceğimiz her renge dönüşebilen göz rengine sahip bir tipim. Bence yeşil ama canlı yeşil, kırmızı, siyah, bu renkler iyi gidiyor.

Bende yazın bâriz terleme sorunu olduğu için yani terler belli olduğundan genelde siyah tercih ederim ama sen zayıfsın pek bir problemin olacağını düşünmüyorum, tişört giyin. Arada gömlek giyin, düz beyaz da güzel gidiyor. Kot üstüne dar kesim gömlek giyin, kapri üstüne tişört veya tişört kumaşından olan bir gömlek atabilirsin kapri üstüne..

Parfüm için; benim parfüm alışkanlığım hiç yoktur, lâkin en son doğum günümde kuzenimden Bargello doldurma 517 numaralı bir parfüm geldi. Kokusu gayet hoş ve etkileyici ve kalıcıydı. Tabi doldurma yerine bağlı.. Şahsen ben parfüm şişesine 100-200-500 verenlere acıyorum.. Aynı koku, neden şişesine para versin ki insan. Al kalıcı olan bir doldurma parfümcüden mâliyeti ucuza getir paran da yanına kalsın. Sonuçta yanımızda şişeyi değil; parfümü taşıyoruz kardeşim :)

Umarım yardımcı olabilmişimdir..

0|0
    0|0
  • Hacı neyin kafasını yaşıyorsun yav.Söyle de aynı kafayı yaşıyalım :/

0|1
    0|2
Yükleniyor...