Galatasaray ~ Fenerbahce derbi sonucu sizce ne olur?

Benim gonlum Galatasaraydan Yana.. 💛✔

0|0
41|117

En İyi Erkek Görüşü

• Al birini vur öteki tüm takımlarımız kötü milli takımın durumu ortada bir Galatasaraylı olarak kazanmak zorunda olduğumuz bir maç ev sahibi her zaman avantajlıdır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 116

• gs 3 fb 1 ancak daha iyi bir yorum www.idealkilox.com da

0|2
    0|0
  • galatasaray rahat kazanır en az fark 2

1|5
    2|3
  • İki formsuz takımın karşılaşmasında inş kazanan biz oluruz.

0|2
    0|0
  • Fener yener Cimbomda yönetim degisiyo teknik direktörde degisir

0|2
    1|2
  • prandelli 0 - fb 4 -- Bakalım prandelli sahaya kimleri sürecek. Yine melo stoper snejder ön libero oynatırsa fb gs i top edip oynar. Ama Semih- Chejhdu - Alex Telles - Ebue- orta saha melo - selçuk ---- sag kanat olcay - sol kanat bruma forvet arkası-snejder - onun önünde de umut ile pandev oynarsa gs bu maçu alabilir.

0|0
    0|0
  • al birini vur ötekine ikiside bir işe yaramaz hiçbir heyecanım yok aman derbi var diye. süper kupadadda bunu gördük reziller ne ahlak var ne futbol var. bir de dünya derbisi derler el classico o zaman uzay derbisi. bu süper ligdeki kalitesizlik milli takımada yansıyor. türk futbolu çöküşte bunu söyler bunu derim..

0|0
    0|0
  • Maç kadıköyde olsaydı bu soru sorulmazdı ama ttarenada ne olur bilinmez. Fenerbahçe saldırırsa ezer geçer ama kapanırsa defansa Galatasarayın alma ihtimalı var.

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|1
    0|0
  • Kavgasız gürültüsüz medenice bitsin de kim alırsa alsın önemli değil... E tabi herkesin Gönlünde bir takım var bendede Fenerbahçe var...

0|1
    0|0
  • Galatasaray 2-1 alıcak ve yine kavga çıkacak ve kavga macin skorundan çok olaylariyla yine tevekkül edicek bakin da görün volkan kirmizi yiyecek kesin bu macta

0|0
    0|0
  • yine yeniden statta olacağım maç.

3-0 biter.

0|0
    0|0
  • 6-0 Fenerbahçe kazanır.

1|1
    0|2
  • Galatasaray kendi evinde rahat alır. (Her maçtan önce ki fakir avuntusu) Fenerbahçe deplasmanda rahat alır :)

1|0
    0|0
  • Fener alır tabi

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe kaybetmez diye düşünüyorum vede ikisi de birbirine gol atar diyorum :)

1|1
    0|2
  • Fener inşallah...

0|0
    0|1
  • gönlümüz aslandan yana tabiki ama bu son zamanlardaki moralsizlik ve çalkantılı döneme denk gelmesi kötü oldu derbinin. aslında bunu iyiye kullanıp bir patlama gibi durum da olabilir ama malesefki o da zor:( olsun aslan herzaman kraldır

0|0
    0|0
  • Kadıköy gene kilitlenecek desene

0|1
    0|0
  • ikisinden de bir halt olmaz ya tek farkla ya da berabere biter sezon sonuda bjk şampiyon olur ( bu arada fenerliyim )

0|1
    0|1
    • Doğru dersin bro. doğru söyleeyen fenerliye pek rastlanmıyor bu zamanda

• Senin gönlünü seviyim. GALATASARAY (:

0|1
    0|0
  • Öncelikle dostluğun olacağı bir ortam ve iyi oynayanın kazanacağı bir maç umut ediyorum.

1|1
    0|0
  • Maç üst bitecek. GALATASARAY 2-1 FENERBAHÇE

0|2
    0|0
  • gs 6-5 alır

0|2
    0|0
  • galatasaray seçime moralli gitmek ister ve başkan degişme ihtimaline karşı futbolcular ciddi bir performans sergiler maç zaten arenada şüphem yok galatasaraydan

0|1
    0|0
  • 0-0 , 1-1 , 2-2 illaki beraberlik başka sonuç çıkmaz tahminim :)

0|1
    0|0
  • Iki takim da son zamanlarda cok kotu. Her zamanki gibi zevksiz ve temposuz bir derbi olur. Tahminimce berabere biter

0|0
    0|0
  • napcan iddia mı yapcan :D bende gs'den yanayım

0|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama ferner y ener

1|1
    1|4
  • İki takımda rezil şu an. O sebeple maç kötü geçer diye tahmin ediyorum. Tabiki gönlüm Fener'den yana bakalım inşallah alırız :)

0|0
    0|0
  • Dostluk kazansın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    86

Kızlar Ne Diyor 41

Yükleniyor...