Türk futbol tarihinin en unutulmaz maçı hangisiydi?

Türk futbol tarihinde unutulmayan hala hafızalarda kalan efsane maç size göre hangisidir ...

• Türkiye - Senegal (1-0): Dünya Kupası çeyrek final maçı
    25% (1)10% (1)14% (2)Oy Ver
  • Galatasaray - Arsenal (0-0, penaltılarla 4-1): UEFA Kupası finali
    50% (2)80% (8)71% (10)Oy Ver
  • Chelsea-Beşiktaş (0-2): Şampiyonlar Ligi grup maçı
    25% (1)10% (1)15% (2)Oy Ver
  • Güney Kore - Türkiye (2-3): Dünya Kupası üçüncülük maçı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yunanistan-türkiye maçı (4-1)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ayrıca fenerbahçeyi kadıköyde 3-0

beşiktaşıda inönüde 4-1 yendiğimiz maçlar bi başkaydı hele kadıköyde yıkmıstık ortalığı

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray:7 Fenerbahçe:0

(Üstelik G.Saray 7 kişi idi sahada.)

G.Saray'ın Monaco'yu elediği maçı, hele Prekazi'nin 40 metreden oklava gibi attığı golü hiç unutmam.

G.Saray'nın Neuchatel Xamax maçı da unutulmaz. Türk milleti, fenerlisi, beşiktaşlısı, trabzonlusu adete seferber olmuştu Cimbomun hakkı yenmeye çalışıldığında.

0|1
    0|1
    • Bir şeyi unuttuğumuz yok bizim, ben sadece unutamadığım maçlara onu yazdım sazanlama bir şeyede atlamayın be arkadaş banane sizin neyi savunduğunuzdan.

• Sırf size cevap olsun diye yazmadım, siz de hemen balıklama atlamayın bana yazıyor diye, :P aşağıdaki kanaryacıklar da kapsam dahilinde.

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 22

• Arsenal-Galatasaray maçı. link

Bir de şu Çek cumhuriyeti ve Hırvatistan maçları var.

1|1
    0|1
  • trabzon da trabzon :1 fenerbahçe:3 çok çok anlamlı bir maçtı...galatasaray ın uefa kupasını aldığı arsenal maçı ve türkiye :3 - macaristan:1 o zamanın almanya yada ispanya sı idi macaristan...birde 3-0 dan 4-3 kazanılan fenerbahçe-galatasaray maçı var...ama maçların en unutulmazı 6-0 lık fenerbahçe -galatasaray maçıdır...

0|1
    0|0
  • Fenerbaçenin Gs 'yi 3-0 ger,den gelerek 4-3 yapması..unutulmaz..Çoğu maç unutulur ama bu maç unutulmaz

0|2
    1|0
  • Gs - Real

0|1
    0|1
  • kesinlikle B. 10 yaşındaydım. sevinçten ağlıyordum. o duygu gibisi yok.

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe 3 - 4 Beşiktaş

Bu maçı unutmayacağım. Pancu efsanesi hep aklımın bi köşesinde olacak.

0|3
    0|0
  • bu soruya gs arseenal maçından başka maç yazan insanlar futboldan uzuk durun :)

0|1
    0|0
    • Ne alakası var şimdi benim yazımın altına onu yazmanın ? Çocukmusun ergenmisin ? :) Banane o maçtan, beğendiğiniz unutamadığınız maçı yazın demiş bende yazdım ulan ne özürlü adamlar var ya. :)

• senin tuutuuuğun takımında unutulmaz maçı ya pendik spor olur ya mtk yada yeni malatya :)

• Arifin mençıstra atığı gol esprisi yapanı 16 ayrı feykimle birden eksilerim baştan uyarayım

1|2
    1|0
  • Bandırmaspor - Pursaklarspor

0|2
    1|0
  • galatasaray-arsenal, Türkiye-Hırvatistan

1|1
    0|1
  • C dedim.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe3-4 Beşiktaş (Kalede Pancu) Başka Efsane?

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ın Fenerbahçe stadında kupa aldığı maç. Ve süper Final'de evinde tek kale oynayıp yenildiği maç

0|0
    0|0
  • 6 Kasım 6-0,

galatasarayı ilk yarı 3-0 yenik durumdayken ikinci yarı 4-3 yendiğimiz maç!

son olarak ta son maçta trabzonu yenemediğimiz maç (bursa'nın şampiyon olduğu maç)

0|0
    0|0
  • tartışmasız neuchatel macıdır.uzak ara..manchaster macı (0-0) 2.sırayı alır listede. 3 numara arsenal macı..4 numara monaco macı derim..5 numara senegal...6 numara) hırvatistan macı.

0|0
    0|0
  • tabiki Galatasaray- Arsenal hiç bir maçta o kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum mukemmel bir maç..

0|0
    0|0
    • İyi ki bir kere 6-0 almışmıyız ulan allahın ezigi fenerbahçenin galatasaraya karşı en az 4 tane 5-1 lik skoru var ne birinden bahsediyosn sen

• küçük takımlar galibiyetiyle büyük takımlar kupalarıyla övünürler.. ezikler :DDD

• galatasaray-arsenal.gerısı fasa fıso

0|0
    0|0
  • b..

0|0
    0|0
  • bence beşiktaşın kadiköyde 3-4 kazandığı maç unutulmazdı...

0|0
    0|0
  • bugüne kadar türk futbol tarihinin en unutulmaz maçı GS-ARSENAL

0|0
    0|0
  • Turkıye 3 - Çek Cumhurıyetı 2

0|0
    0|0
  • chelsea

0|0
    0|0
Yükleniyor...