Sizce hangisi? Bence GALATASARAY?

Türkiyenin en sempatik ve ülke futboluna katkısı büyük olan futbol kulübümüz hangisidir?

• GALATASARAY
    89% (8)50% (5)68% (13)Oy Ver
  • FENEVBAHÇE
    11% (1)10% (1)11% (2)Oy Ver
  • BEŞİKTAŞ
    0% (0)30% (3)16% (3)Oy Ver
  • TRABZONSPOR
    0% (0)10% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Galatasaray tabikii

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Bencede GAYsaray hele o pembe/mor formanız yok mu çok sempatik çok seksi bir kulup sünüz

1|2
    3|5
  • Fenevbahçe yazmış bide geri zekalı 6s ler sizi 6 6 6

3|1
    1|5
    • @gizem_bulgaristan haklısın sizin gibi gotler varken bendeki bir işe yaramaz

Erkekler Ne Diyor 11

• R harfı tüm cınconlulara girsin embesil seni illa gece gece düz gitcem bütün Gslilere ailemde ne yazıkkı seksi cluplu yok o yzudn rahat rahat saydıra bilirm

1|0
    0|1
  • Bu soruya Galatasaraydan başka yanıt veren taraflıdır zaten tartışmaya açık bir konu bile değil ;) Avrupada kupa getiren hatta iki kupa getiren tek Türk takımı bunun yanında CL de çeyrek finaller ön elemeler uefada başarılar genel olarak en çok CL katılan kulüp olması dünyada en çok tanınan bilinen Türk takımı olması daha sayimi? :)

0|0
    0|0
  • Önce diğer takımlara saygı duy adam gibi yaz yobaz banel lamer insan

2|0
    0|2
  • Ülke Futboluna katkısı olan demişsin Fenevbahçe yi eklemişsin?

Şikabahçe!!

Heryer bordomavii ağa; )

2|0
    2|2
  • Adam olmadığını düşünüyorum kardeş. 3 büyükler umrumda değil ama böyle saçma bir ve ergence dalga geçecek Fener sana naptı merak ettim. Soruna gelirsek ben AnkaraSporluyum bana göre A. S

1|0
    0|1
  • Galatasarayin uefa haricinde ulke puanina ne katkisi var son 6-7 senedir Beşiktaş avrupada ama sizin ueafnkz var pardon

1|1
    1|1
  • Beşiktaş başta taraftarı olmak üzere şu an itibariyle oynadığı futbolu da göz önüne alırsak avrupa ve Türk futboluna baya bir katkıda bulunuyor zaten..

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıysan heryerde tanınırsın :D

0|0
    0|1
  • Böyle bir soru sormanı Galatasaray'a hakaret olarak kabul ediyorum..

0|1
    1|0
  • E. Hiçbiri

0|0
    0|0
Yükleniyor...