Sarışın olsaydınız saçınızı siyaha boyar mıydınız?

Sanırım birçok açık renk saça sahip bayanın yapmak istese de korktuğu bir durum yani benim saçlarım açık kumral şu anda da sarı ışıltılar var arasına attığım.

Ama kızlar ben siyah rengini merak ediyorum çok da beyeniyorum ama herkes çok çabuk sıkıldığını başka renge dönemediğini söylüyor.

Açık tenliyim sizce yazdan sonra siyaha boyatsam pişman olur muyum kullanması çok mu zor sizden yapıp da sıkılan var mı?

Güncellemeler:
Geldim Geldim kaç gündür siteye bakmıyorum o yüzden haber vermeyi unuttum bir iki arkadaş bizede haber ver demişti

saçlarımı siyaha boyattım gözlerim alışık olmadıgı için farklı gelıyor ama herkes çok güzel durdugunu söyledi korktugum kadar değilmiş hatta değişiklik oldugu için hoşuma bile gitti umarım sıkılmam arkadaşlar ama şimdiden bndmi yapsam acaba diyenler oldu =) yani çok şükür çok hoşuma gitti ancak açıktan siyaha dönmek isteyenlere koyu kahve tavsiye ederim alışamayabilirler siyaha

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

• Sarı röfleli saçlarım var ama çok sıkıldım. Gecen kış saçlarımı koyu kahverengiye boyattım, 2 hafta sonra boyayı sildirip eski rengine döndürdüm. Çünkü yeni yeni tanısdıgım sınıf arkadaşlarım bile sarı halimi görmedikleri halde beğenmediler.. Geçen kuaförüme dedim yine koyu istiyorum diye adam yapmam dedi, çok zor geri döndürmesi dedi. Bende çok tereddütlüyüm ya pisman olursam diye.. Bir peruk alıp denemeyi düşünüyorum ciddi ciddi :)

0|0
    0|0
    • ya benim kardeşim peruk aqlmıştı bütün arkadaşları çıkar at demiş kız şimdi perukdan korkuyor ALLAH muhtaç etmesin yani

• Kullanmak için değil sadece rengi yakışırmı diye bakmak için

• hımm iyi fikir satılan yerlerde denetıyorlar bir iki arkadaşında olursa fikir verebilir aslında ama ben denedim pek bişi anlamadım bi garip durdu

Erkekler Ne Diyor 2

• kaşlar sarı saçlar siyah ıııyk:D

0|0
    0|0
  • kız kardeşim sarı saçlı ve açık tenlidir. siyaha boyattı 1 ay güldüm o kadar söyleyeyim :)))

0|0
    0|0
    • ya herkese teşekkür ederim yorumlarınız içinde iyice korktum :))

pardon ama sen neden güldün ki kardeşine o derecemi yani yani komik olan neydi :) ya cidden kaşlarımın rengi çok açık diil yinede komikmi durur

Kızlar Ne Diyor 17

• bende şarışınım koyu sarı açık kahve tonlarında saç rengim heves edip siyaha boyadım dipleri geldiğinde hasta olup olmadığımı soran mı kalmadı saçların dökülmeye başlamış dipten diyen mi kalmadı.gerçekten kötü oluyor.ayrıca soluk görünüyorsun tenin beyaz oldugu için.vede peruk takmış gibi duruyor.siyahtan döneyim derken saçlarım iyce yıpranmıştı.bin pişman olmuştum.boyadığımda babam bile amacın ne diye sormuştu.siyah saçlara özendim baba demiştim.ben ilginçlik olsun diye yaptığını düşünüyorum demişti :)

0|0
    0|0
  • benim koyu kestane kızılı. ama şimdi bakır sarısı oldu :D çokda yakıştı. üstelik kaşlarım koyu kestane kaldığı halde

0|0
    0|0
  • Ben sarışınım göz rengimde yeşil, boyatmayı düşünüyorum siyaha, gözlerim ön plana çıksın daha çekici durur diye düşünüyorum.. tabi kaşlarımıda boyatırım saçımı boyatırsam :)

0|0
    0|0
    • siyah saç yeşil göz güzel bir kombinasyon, pek çok örneği var :)

bunun yanında sarışından kumrala veya kızıla geçiş yapıp çok yakışan kişiler de var,

fikir vermesi için emma stone un önceki/sonraki fotolarına bak derim

• evet onu bende beğeniyorum :))

• ben bugün saçımı siyaha boyattım açık kumraldı.. valla bana yakışıo. devamlı siyaha boytmayı düşünüorum uzunluğu belime gelesiye kadr. vazgeçilmezimdir siyah..

0|0
    0|0
    • daha ilk defamı boyadın gözün alışabildi yani dimi kaş rengin kumral mı seninde acaba

• evet şuan baya bi açık hemde deniz vs derken dahada açıldı uçlarımdada ara ara ışıtı attırmıstım orasıda sapsarı duruyo yani evde kapatmam çok zor zaten biraz zaman geçsin bakalım aslında sende açık kumralmışssın benımde kendı rengim açık kumral sende güzel durmuş bu iyi :)

• resmimdeki gibi değil daha açık :) bnm kendi saç rengim aslnda açık kumral :) ama ben siyahı çok seviorumm beyaz tenli diilim buğdayım ama bebeksi yüzüm olduğu için güzel duruo. bence birazdaha düşün bakalm. senin yğzğnü bilmiorum foto yükle bakalm . yada en güzeli kuaföre danış onlar sana en yakışacak rengi söylerler :)

• siyah akıtması en zor renk yalnız. mesela siyahtan sıkılıp, farklı renk yapmak istediğin, kuaförlerin çoğu, bu mümkün değil, siyahı açmak en beteri kınadan sonra derler. uzun süre seninle olacak bir renge sıcak bakarsan yaptır derim.

0|0
    0|0
    • evet açmıyorlarmış bende dydum ve açılalarda yanıyormuş ama işte akıl kalınca böyle oluyo bnde esmerleri çok beğenirim

• hemencik sıkılmam, 1 yıl beklerim boya aksın dersen, yaptır. Ama aksi halde, bence deneme bile :) zor cidden.

• sarışınım ve asla düşünmem nadir bulunmak pek rastlanmamak ve saçlarımın boya olmaması çok güzel bişey :)

0|0
    0|0
  • benim saçım sarı tenim beyaz .boyattım siyaha bi kere kaşlarım saçlarımın renginden daha koyu ve gür olduğu için kötü durmadı.ama sarıyı daha çok seviyorum artık:)

0|0
    0|0
  • bence boyatma :D hani siyah saçlılar sarı yapıo kaşlar siyah saçlar sarı oluo ya seninki de öyle olur ama tam tersi :D

0|0
    0|0
  • valla kaşlarında açık renkse kesınlıkle deneme boyatıyolar kaslarıda sıyaha sonra alttan alttan sarı sarı tuyler cıkıyor sarısınım esmer olmayı dusunmedım cunku denemıstım ve suratımı bembeyaz gostermıstı

0|0
    0|0
  • Bana en cok siyah sac yakistigi halde biktim... benden demesi... baska renklere dönmek cok zor saclarin yipranir...ama siyah cok asil duruyor o ayri :-)

0|0
    0|0
    • sacim siyahken diger renklere özenirim... iki ay önce gidip bakir rengi yaptirmistim bu seferde siyahi özlemezmiyim :@ öldüm bittim siyah icin...iki gün sonra siyaha geri döndüm... haha bir iki hafta önce yine tam baska bir renge boyatacaktim ama bu sefer Allahtan kiyamadim siyah saclarima :-) hem bikiyorum hem vazgecemiyorum ben cikamadim bu isin icinden...

• bende işte aynen skılmakdan koruyorum :)

• Gözlerin renkliyse çok hoş olur. ^_^

0|0
    0|0
  • Açık tenliysen sakın deneme öcü gibi olursun.

0|0
    0|0
    • :) kışın beyaz yazın buyday valla benimde kafam karıştı açıkçası hiç bilmiyorum :)

• Ben Pişman oldum boyadıktan snra.. tkrar işlem için beklicek zamanın varsa dene derim.. ))

0|0
    0|0
  • boyardım mutlaka bana açık renk saç hiç yakışmoyo bütün karizmam sarı saçla çizilir

0|0
    0|0
  • saçım sarıydı geçen yaz kızıla boyadım çok da güzel oldu.değişiklik herzaman iyi gelir:))

0|0
    0|0
    • ya bende bakır rengine bayılıyorum hani koyu turuncu gibi varya o ama korkumdan söylemıyorum :D kuaförüm bana çık git herkes seninsaç rengini yaptırıyor sen gelmiş benden neler istiyorsun boyamam dedi aralara sarı ışıltı attık o kadar. bikaç ay oldu ama ...

• saatlerolsun güle güle kullan ozaman:))

• :) teşekkür ederim =)

• bi arkadaşım yaptı bomba gibi oldu :) ama yüz şekline fln da bağlı tabi

0|0
    0|0
    • arkadaşın yüz şekli nasıldı :) yuvarlak oval kare bebeksi vs :D

• katy perry boyamış, e güzel de olmuş gördüğümüz kadarıyla:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...