Futbol Severler, Statlar niye dolmuyor?

Bu sene statlar dolmuyor , seyirci ortalamaları iyice düştü. Galatasaray, Fenerbahçe, diğer takımlar, milli takım seyircileri iyice düştü. Bunun nedeni nedir?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• pasolig ve oynanan futbolun yetersizliği

0|0
    0|0
    • Ben de pasoligin etkisini ve siyasetin etkisinin olduğunu düşünüyorum. Türk futbolunda tutkuyu bitirdiler.

• Aziz Yıldırım karşı çıktı en çok destekleyen Fikret Orman'da karşı çıkmaya başladı Pasolige. Bence kaldırılmalı sadece hükümeti güvene almak için otutturulmuş bir sistem ama taraftarımızla uyumuyo. İnsanlar hem sıraya girip bilet almak istiyor hemd e adlarının tek tek oturma sıralarında yer almasından , zimmetlenmesinden rahatsızlar.

• kesinlikle öyle tribün terörünü önlemeyi amaçladılar ama durum ortada koskaca Türkiye ve şu an 0 puan + liglerde oynanan kötü oyun herşeyi özetliyor ben sezon sonundan önce demiörenin istifa edeceiğini düşünüyorum seneye kalkar belki

Kızlar Ne Diyor 2

• Passo

0|0
    0|0
    • Katılıyorum siyasetin işine gelmedi hükümet protestoları, Pasoligi çıkardılar ; bitirdiler statları.

• Türkiyede o kadar sıkıntı var millet futbolla mı ilgilenecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kötü futbol, futbola siyasetin karışması, passolig denen çok işe yarayacağını iddaa ettikleri salak uygulamanın gelmesi görünen sebepler.

0|0
    0|0
    • Siyaset karıştı futbol seyircisinin tutkusnu bitirdiler. Hala hükümete yakın kanallarda bir foktan anlamyan kadın yorumcular insanlara niye statda gitmiyorsun diye bağırıyor paso ligle alakası yok diyor.

• Güzelim memleketin anasını ağlattılar bir zevkimiz futboldu düştüğü hal ortada yazık.

• Bilerek yaptılar.

• E bilet, takımlar düzgün oynamıyor , havalar soguk vs

0|0
    0|0
    • Bende e-bileti suçlu buluyorum. Tek tek isim kişi alıyorlar. O koltuktan yapılan bir suç adama biniyor. Bir de siyasi tezahürat özgürlük olarak değerlendirecekken suç haline getirdiler. Dünyanın hiçbir yerinde bu kadar siyasi tezahürat yapılmıyordur ama bence suç da olmaması gerek.

• Passolig dağıttı bizi. Ozellikle çarşı

0|0
    0|0
    • Bence de siyasi olarak pasolig kullanıldı seyirci sayısı bitirilmek istendi.

• Ortada izlenecek bir futbol yok ama pasolig 'in etkisi de çok

0|0
    0|0
    • Bu klüpler nereden gelir elde edecek bilemiyorum zaten bu halleriyle batıryorlardı. Gezi parkı gibi protestoları bahane edip bitirdiler statları.

• Tüpçünün icraatları hep bunlar

0|0
    0|0
  • Passolig denen illet cikaranin amina koyum

0|0
    0|0
    • Bence de geçen sene siyasi tezahiratlardan dolayı statları bitirdiler.

• biletler pahalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...