Tartısmalarda dile getirilen sözler. Siz bu durumda ne düşünürdünüz?

Siz sevdiğiniz insana her kavga ettiğinizde görüşmeyelim artık dermisiniz.Ben her fırsatta dile getirilen bu sözde istenmediğimi düşünüyorum,ilişkiden soğuyorum.Bir iki çaba gösteririm ama sürekli bu dile getiriliyorsa sevgi yoktur karşı tarafta değilmi?Siz bu durumda ne düşünürdünüz.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• malesef söyle bir durum var erkek kadına sınır koyarsa sunla konusma yada sunu giyme tamam diyene kadar brakmaz ama kadın az erkeğin üstüne gitse haklı oldu halde erkek kadının az dil baskısında hemen saldırıya geçer bu çok kötü bir huy kadın az üstüne gelince kızmakta neymiş ben kırdığım birisini brak görüşmüyelim demeyi beni affedene kadar herşeyi yapar kene gibi yapısırım tek sevgilide değil akraba kardeş sevgili vs yle bana küs kalması 1 dakka bile rahat edemem napıp edip affetmesini sağlamalıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle seni istemiyor. İki kişi kavga ettiğinde bir tarafın alttan alması gerekir ve bu hep sen olmuşsun. Ayrıca dediğin gibi bu seni soğutmuş. İnsanlar kavga veya tartışma anında kesinlikle gerçekleri söylüyolar. İçinde kalan, içine attığı ne varsa hepsini döküveriyorlar. Ayrılık çanları sizin için çalıyor. :)

0|0
    0|0
  • Sevgideki samimiyet bitmiştir.. Uzatmalar oynanıyordur...

0|0
    0|0
  • Kolayca hayatından çıkarabileceğini.

0|0
    0|0
  • Kaybetmeyi göze alamayan bunu asla söylemez.

Risk taşır her zaman istersen ayrılalım lar.

0|0
    0|0
  • özet geçeydin iyiydi amk

0|0
    0|1
  • Bilmem ne kadar sinirlendiğine bağlı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Denir mi canim . Gorusmek istemiyosan isin ne benimle dimi yani

0|0
    0|0
  • sinirliyken ağzımın ayarı hiç olmaz o yüzden kimse beni takmasın o zamanlar da.

0|0
    0|0
Yükleniyor...