Protein Tozu ileride yaşlanınca ya da sporu bırakınca kasları sarkıtır mı?

Protein tozu kullanmanya meyilliyim 18 yaşımdayım ve bunu merak ediyorum acaba ilerde sorun olur mu? bu duyumları duydum doğru mu bir yardımcı olursanız sevinirim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozunu bırakınca birşey olmaz şöyle diyim kullandıgın zaman kilon ve kas kütlende artış olucak bıraktıgında doğal yoldan bunu kapatırsan sorun olmaz sonucta protein proteindir tozdaki protein kaliteli cabuk kana karısan protein türüdür antreman sonrası alıma uygundur genellikle :)

0|0
    0|0
    • nasıl desem 18 yaşında başladım mesala 20 de bırakmak zorundayım toz + fitneesi kaslar baldır gibi sarkar mı ya da yaşlanınca? falan bu konuda kafam çok karışık

• nasıl yani dönem derken falan?

• Spor yaparken kasların daha şişik olucak e haliyle bıraktıgında sönücek biraz onu demek istedim sarkma olmaz ama herkül gibi olmiyacagına göre sıkıntı yok :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• 1. Protein tozu kas yapmaz bu nedenle adelelere etkisi de olmaz.
    2. Protein tozu takviyedir yani sen eti bırakınca kaslarda sarkma mı oluyor aynı şey bunu bırakıp doğal yolla protein alabilirsin.
    3. Protein tozu 24 yaşından sonra kullanmalıdır ve protein tozu bebek mamasıyla aynı etkiyi taşır.

0|0
    0|0
    • başka var mı acaba açıklyıcı ben bu konuda çok şeyim anlayın verin ya :/

• açıklayıcı derken haa şu var bide ama bundan sonra bilgi yok protein tozları günlük protein ihtiyacını karşılar misal senin günde alman gereken protein 120 gr ama sen hastasın 50 gr aldın geriye kalan 70 gr'ı yemek yiyemediğin için protein tozlarından alıyosun anladın mı protein tozları bu işe yarar.

• evet. dedigin gibi olsa herkes kullanırdı :) bıraktıgın 2. hafta çökme baslıyor arkadaslarımdan biliyorum çok pişmanlar ama artık geçti

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirmeye başladığın zaman bırakmaman gerekir, devam gerektiren bir spordur çünkisi. Kasların da bir güzel sarkar bıraktığın zaman

0|0
    0|0
  • zaten aşırı kaslı insanlar sporu bıraktıgında sarkma olur.. bunun dışında protein tozu spor sonrasında yıkımın yerini hızlı doldurmak içindir :(

0|0
    0|0
  • Sporu bırakırsan sarkıtır diye biliyorum. Ama proteinle alakaĺımı onu bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...