Herkesten önce medeni cesaret gösterip onu uyarır mısın?

Merak ettim, sokakta bir erkeğin fermuarının açık olduğunu görsen onu uyarırmısın? Yada burnunda sümükle dolaşan birine pardon ama burnunda sümük var diye.. Yeni aldığı kıyafetin etiketini sırtında unutan birini mesela gidip uyarırmısınız? Erkekler tuvaletine giren bir bayanı yada poposundan yırtılmış pantolonu olan birini? Bunun gibi dalgınlıkla olan şeylerde tepkiniz ne oluyor?

Güncellemeler:
Bizim sınıf öğretmenimizin fermuarı açıktı ve ben uyarmıştım, adam ne dese iyi " lan sen benim oramamı bakıyon" ama bu bana ders oldu uyarmıyom artık kimseyi ne hali varsa görsün :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Uyarmakta hoş değil demezlermi bu şehrin zaptiyesi senmisin diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• uyarmam

0|0
    0|0
  • uyarmam ters tepiyor sonra.

0|0
    0|0
  • Etiket unutulmuşsa söylerim.Ya da bayan eğer fermuarını açık unutmuşsa.Yurdumun erkeği belli olmaz fermuarınız açık derim türlü türlü anlamlar çıkartır.

0|0
    0|0
  • takıntı gibi bende bu, uyarırım, ters bir yanıtla da karşılaşmadım

0|0
    0|0
  • uyarmam sanane kardeşim dese mal gibi kalırım.

0|0
    0|0
  • uyaramam :)

0|0
    0|0
  • mmuahahapauahaoaklskajd diye gülerim, uyarmam.

0|0
    0|0
  • gülerim :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Verdiğin örnekler birbirinden bağımsız... Kiminde uyarı yapılır kiminde yapılmaz... Bu söylediklerinde kişi arkadaşımsa kesinlikle hepsinde uyarırım.. Arkadaşımın düştüğü durum benim durumum olarak gördüğüm için zaman bile kaybetmem...

0|0
    0|0
  • malesef türkiyede yaşiyoruz kızın teki öyle birşey dese adamın aklına neler gelir biliyormusun o kıza neler düşünür onun için kimse yapmasın burası türkiye(papua yeni gine gibi birşey)

0|0
    0|0
  • Hiç uyarmam bolca gülerim -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor...