Nişanlımı düğün tarihinin ertelenmesine nasıl ikna edebilirim?

Düğün tarihini nasıl ertelenmesine nasıl ikna edebilirim.ben 1 yıl daha erteleyip ev yapıldıktan sonra düğün yapılmasını istiyorum mantıklı olan bu ama onun bana söylediği ben dayanamıyorum ne yapıacam ben na yapsam bi akıl

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl ertelemen zor :) ikna edememe ihtimalin oldukça yüksek sadece onu ilgilendirmiyor konu aileleride ilgilendiriyor aileler sözleşmediyse olur erteleme gibime geliyor. Ayrıca nişan faslı uzadıkça geçimsizlikler artıyor ayrılığa giden yol gözüküyor.

0|0
    0|0
    • ya aslında bu geçimsizlik neden kaynaklanıcak ki ben annesini ikna etsem ama oda ikna olmaz ki herşey istedikleri gibi bianda aceleye getirip yapıyorlar olmaz ki ya onu ikna edecek bişe bulmam lazım ailemi araya sokmak istemiyorumda

• sıkıntılı bir durum ama bence sen yine çok umutlu olma, oluruna bırak bir noktadan sonra elinden geleni yaptıktan sonra =)

Erkekler Ne Diyor 8

• kesin evlenmeden olmaz falan demişsindir.adama da yazık tabi :/

1|0
    0|0
    • Ahaahahahahahahhahahahahah hic bunu dusunemedim. O halde adam hakli !

• daha o meseleye gelmedik evlenmedn olmaz tabiki annem göster ama elletme dedi ha ha şaka bi tarafa bu yaşa kadar sabrettiyse biraz daha sabrede bilir

• Bence de ev yapıldıktan sonra evlenilmesi daha iyi olur.Çünkü 1 yıl sonra taşınacaksınız mecburen.Çevreye tekrar adapte olmaya çalışacaksınız.1 yıl bence çok uzun bir zaman değil.Sabredemiyorsa adama da hak vermek lazım.Ama evlilik tek kişinin kararına göre yön verilemez.Ortak çözüm bulunulmalı.Bunu da oturun bir gün.Enine,boyuna konuşun.

0|0
    0|0
    • erkekler de bu dayanama problemide ne bi anlık heves bütün herşeyi kötü ediyor

• niyetin biz olsun isim mühim değil ama mert asu diyebilirsiin

• İsme göre edeyim dedim.Edelim bakalım.İnşallah kabul olur.

• hazırıcı kezban

0|0
    1|0
    • nedemek şimdi bu mantıkı olmak çıkrcıık mı

• Eğer biraz daha beklerseniz evliliğinizin daha güzel olacağını ona anlatmaya çalış.

0|0
    0|0
    • anlatıyorum ama tek söylediği dayanamıyorum oluyor ve sen evlenmemke için uzatıyorsun diyor

• bide anlasa anlamıyor ki

• Ah arkadaşım o zaman kolay gelsin sana :/

• onu ikna edersin lakin ailesi nolcak ? o yüzden ikna etmen dahada zorlaşıyor.. senin kaleyi içten fethetmen gerekiyor.. ailesiyle konuş. durumu anlat anlayışla karşılarlar..

0|0
    0|0
    • anlatıyorum ama tek söylediği dayanamıyorum oluyor ve sen evlenmemke için uzatıyorsun diyor

• o da haklı bi bakıma :)) senin hasretinle yanıp tutuşuyor. (empati kur ) :)))

• acikca soyle bunlari

1|0
    0|0
  • biraz bekletmeli,Eğer beklemezsek mutlus çiftler gibi olruz de

0|0
    0|0

• Evi yap her boku kur evlen.. Canına yandığımn memleketi kadınlara güzel..

0|0
    1|0
    • sizde 30 kadar kazan ye iç gez sürt anasını sattığım dünya her eziyeti kanıda yükle geçim derdi çocuk derdi eş derdi kölemiyiz biz

• Bende ya... Cunku mantiklisi boyle. Hem adam daha zararli cikar. Dusunsene bi 12 ay kira parasini. Tekrarliyorum adam dugunu ertelemezse daha zararli cikar.

• nato kafa noto mermer kardeş erkeler pembe gözlük takıpı basite alıyor ben yaparım ben ederim sonra 6 ay içinde istediklerini alınca olan kıza oluyo ama nerde..

Kızlar Ne Diyor 3

• açıkça söyle kendi evinize çıkmanızın çok daha güzel olacağını anlat anlayışlı olacaktır

0|0
    0|0
    • olmuyor diyorum ben kendi evimiz olsun güzelce dayayıp döşeyelim çocuklarımız olucak sorumluluk artıcak ama nafile dayanamıyorum diyor şimdide sen evlenmek istemediğin için uzatabildiğin kadar uzatıyorsun diyor

• ya benim yerime asıl onun düşünüp mantıklı hareket etmesi lazım ama ne çare dua etmek lazım benim için dua edide belki ikna olur

• KRsilikli oturup konusun. Yaani mantikli dusununce 1 sene sonra yine tasinacaksinizz falan yorucu olcak o evle ugras temizle esyalari diz. Bunlari konus.

0|0
    0|0
    • Sende mi brütüs :(

• bi de anlasa ama nerde tuturmuş bi kelime ben dayanamam bende mantıklı bi cevap ver dedim mantıklı bi sebep oda yok

• kaç yaşındasın ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...