PROTEİN TOZU NE İŞE YARAR?

6 aydır spor yapıyordum ama ara vermek zorunda kaldım 3-4 ay. açıkçası o 6 ayda çok fazla gelişim gösterdiğimi söyleyemiycem. neyse protein tozu aldım başlamayı düşünüyorum, normal hiç bir şey kullanılmadan yapılan sporla, protein tozu ile yapılan spor arasında ne kadar fark olur? yani ne kadar sürede belli bir gelişme gösteririm ve 5-6 kilo alırım?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Protein tozu kas liflerinin tarafından rahatça emilip gelişmesini sağlar.
    Günde 4-5 yumurtadan alacağın proteini,1 bardak süte Whey proteini katarak daha rahat alırsın, aç karnına daha iyi geldiğini okumuştum.
    Sebzeyi, baklagilleri, eti eksik etme mümkün olduğunca.
    Spora başlamadan önce yediklerin de önemli, çalışma sırasında yırtılan kaslarını direkt tamire gidecektir aldığın proteinler.
    Yani, çok yardımcı olur kas yapmana.

0|0
    0|0
    • kullandığım protein tozunda + olarak karbonhidrat ve vitamin takviyesi de var. 3 ay içerisinde bir 5-6 kilo gibi bir hedefim var, acaba kilo almamı kolaylaştırır mı bu takviyeler? hızlı bir bünyem var çünkü kilo alırken zorlanıyorum

• Karbonhidrat direkt kilo alımına yönelik bir şey zaten.
      Kilo alırsın tabi ki, makarna, esmer pirinç, fasulye bunları da tüketebilirsin.
      Kilona, yağ, kas oranına göre kendine öğün listesi yapabilirsin.
      İnternetten araştır.
      Kenzo Karagöz, Lazar Angelov'u takip edebilirsin.
      Ben yanlış yönlendirmek istemem sizi.
      O herifler işini iyi yapıyor.
      Videoları mevcut youtube'da.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Düzenli spor salonuna gidiyorsan al protein tozu gelişmeyi hızlandırır ama acemiysen ve evde yapıyorsan alma daşaklar zarar görür

0|0
    0|0
  • adonis ismail :) basmışım amino asidi hooop hayvan adam olmuşum :)

0|0
    0|0
  • Takviye gerek tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...