Sever misin sabaha mı bırakırsın?

Bugün bankadayım ve bir kaç işlemim mevcut. Orda beklerken dışardan parmak arası terlik giyen ama bunu çorapla yapan bir vatandaş geldi ve insan üstü bi koku yayıldı bankaya. Şimdi bu çocuğun parmak arası terliği çorapla mı giymesine şaşırıyım yoksa kokusu ölümlere yol açabilecek olan çorabına mı şaşırıyım. Bunlar azalarak biter mi acaba siz neler düşünüyosunuz ? Var mı bu tarz gereksiz insan vakalarınız ? :/ Gizli sen bu soruda düşünme dinlen.

Güncellemeler:
Aramızda bi tane hanzor var tek yıldızı çakmış gitmiş :D

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• plajda şort giyip altına uzun çorap ve terlik giyen adam gördüm ben koku almadım orasına bir şey diyemem :)

1|0
    0|0
  • Şanslı çocuk :|

0|0
    0|0
  • Onların nesli tükenmiyor malesef :/

0|0
    0|0
  • Dün akşam sabiha gökçen,de gözlerimin gördüğünü , kulaklarımın işittiğini , burnumun aldığı kokuyu 1ben bilirim yine ben bilirim.

0|0
    0|0
  • oooof of bi duş almak da zor gelio insanlara of

0|0
    0|0
  • :)) var ıvedık canlar canım bunların neslı tukenmıyor malesef:)

0|0
    0|0
  • bilmem birinin ondan rahatsız olduğunun farkında olmamasına takılıyorum daha çok. farkında mı acaba?

0|0
    0|0
    • Farkında değildir olsa da umrunda olacağını sanmıyorum. Beyin nakli şart oldu Türkiye de -_-

• Geçmiş ossun :(

0|0
    0|0
  • demek hanzoymus çocuk:))

0|0
    0|0
    • Sadece hanzo olması avantajdır -_-

• Rastlarsam bi daha bugün senin doğum günün olsun al buda hediyen dicem yani :/

• ahahahhahahha:))

• Bankayı terket yarın git :-/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tamam soruyu sordun

0|0
    1|1
  • pihama atlet terlik çorap plajlarladaki durumlar sokaklardakilerden birisi size denk gelmiş hasret çekmek istediğimiz durumlar aslında ama nedense hasret çekemiyoruz:))

0|0
    0|0
  • bunu soru diye sorduguna göre ...bunu yapanlar kesinlikle sensindir..bu soruya nasıl yanıt verilirki..yada kim ne dese hoşuna gider...benim tek çıkardıgım şey bunu o ortama sen yaşatmışsındır...

0|0
    0|1
    • Senin beyninin olduğundan şüphe duyuyorum

• Emmesil he peki :D yaptıklarımı anlattıysam da beni tanıyan sevenler cevap verdi sen 1 bardak soğuk su iç usta bu nasıl kıskançlıktır arkadaş :D

• kıskanmakmı:)) seni...hımmm anladım..sen kenarda ısın ..oyuna alırım belki sonra seni..::)

• iett'de tonlarca var.. hepsi birer keş..

0|0
    0|0
  • Ya azalıyor gibi geliyor bana ama sonra birden grup olarak ortaya çıkıyorlar :S

0|0
    0|0
    • Grup işleri sıkıntı işte hep grup olsalar da bi ömür uzaklara gitseler :/

• çorap iki parmagın arasına girmişmiydi :((( çok cool yaa :\\ kendi tarzıını oluşturmuş eleman :((

Kokan adamlardan nefret ediyorum yaaa Şerefsizler !

Bence sabaha bırakma hemen sev dicem ama öğğğğğ :(((

0|0
    0|0
  • Dicek bişey yok ama 5 yıldızını verip gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Klimadan akan su ile çoraplarını yıkamayı önermek lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...