Arkadaslar push-up hareketini yapamiyorum?

Arkadaslar push-up hareketini yaparken tam yere gelince pat dusuyorum yapamiyorum nasil yapicam ya

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• once bellı sure kız sınavı dıyorlar sanırım oyle daha sonra trıceplerını kuvvetlendır normal sınava gecersın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biraz gelişene kadar yerle şınav çekeceğine duvarla şınav çek daha sonra yerde cekersin ios işletim sistemi kullanan bir tel/tabletin varsa runtastic push-ups uygulamasını kullanmanı öneririm

0|0
    0|0
  • Hareketin sadece iniş kısmını yap indigindede bir süre durmaya calıs sonra kalkısa geçersin yavastan :)

0|0
    0|0
    • Direk dusuyorum galiba dirseklerimi kiramiyorum bide dizlerimin ustunde deniyicem

• egerki simdi asagıya kadar iniyorsan bosa geri adım atma madem iniyorsun in bırak in bırak zamanla kalkarsında :)

• bildiğin şınav o ya alışırsın uğraş az

0|0
    0|0
  • çivili yatak üstünde dene hareketi:D korkudan hareketi yapmış olursun;)

0|0
    0|0
  • Başlangıç ıcın vücut ağırlığını yarıya düşür yanı diz kapakların yerde yapmaya çalış kalçan ve sırtın düz tutmaya çalış kendını düz bir nesne gibi düşünerek yap

0|0
    0|0
  • Şınav pozisyonu al ve durabildigin kadar dur bu gücünü arttırır sonra dizlerini koy yere oyle çek googleye yazarsan şınav çeşitleri diye orada görürsün öyle öyle alışırsın işte

0|0
    0|0
  • o kolları kuvvetlendir biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kollarını kuvvetlendirmen lazım
    dizlerinin üzerindeyken yap bir süre sonra normal şekilde yapmaya alışırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...