Sizin de tanıdığınız garip insanlar var mı?

eski patronum şimdiki yurtdışı tedarikçim, çok garip bir insan, çok zengin bir aileden geliyor ve hayatında asla yokluk nedir görmemiş, babası hem milletvekili hemde zengin bir insandı,kendiside büyük bir üniversiteden mezun

ciddi anlamda garip bir insan mesela ben yanında çalışırken sabah işe gelirken aldığı simitin yarısını yer, yarısnıı buzdolabına koyar yurtdışına gider 1 ay sonra gelir o simiti yer

yurtdışından gelir havaalanında bekler tam 1 gün boyunca sonra başka uçakla başka şehire gider, 10-15 tl taksi parası vermemek için evine gidip dinlenmez

yurtdışından gelir, havaalanında 1 tl si kaybolur x ray cihazından geçerken, 3 saat boyunca polisleri meşğül eder güvenlik kameralarını inceler o 1 tl para için ( 1 tl veya 1 milyon $ farketmez onun için)

lüks bmw si var cimrilik için klimayı açmaz

milyon $ lık şirket sahibi özel hastane yerine ssk ya gider

iş yerinde insanların kullandığı peçete hesabı yapar

bu tür tanıdığınız insanlar varmı sizinde

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• ıyy okurken içime sıkıntı girdi nefret ederim sineğin yağını hesap eden insanlardan.

0|1
    0|0
    • ithalatlarımı bu kişi üzerinden yapıyorum şimdi çinde çinlilere çin işkencesi yapıyor

• her zaman şunu derim ingilizlerin dediği gibi en joy the life

• kesinlikle katılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• Cimri adamları sevmem. Gözümde bir ''hacu''dan öteye gidemezler. Bonkör olmalı erkek dediğin. Yardırmalı dolarları :(

0|1
    0|0
    • Gel seninle para ezelim spaghettom!

Kapasitiden aşağı $100'ları boşaltalım!

• evettt çok var :) tasarruftan kısa kısa zengin olan kısım :p

0|0
    0|0
  • cimri

0|0
    0|0
  • tanıdıgım garip insan olarak ilk aklıma gelen kendim varım. ama senin bahsettiğin türde değilim.

0|0
    0|0
  • oral dönemde bayağı sıkıntılar çekmiş.

0|0
    0|0
  • benim bir akrabamın komşusu gittikçe onunla da görüşürüm kız 41 yaşında tip olarak küçümsemek için söylemiyorum dilenci sanırsın maddi durumu da hiç iyi değil o kadar zeki bir insan ki bilgili, kültürlü, çok güzel resim yapıyor el sanatları çok güzel harika örgüler örüyor bir sayfa bulmacayı alıyor 10 dk çözüp atıyor harika bir insan ama biraz çatlak konuşmalarından da belli oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Var: cob. Ama açıklamam sebebini...

1|1
    0|0
  • yahudi mi bu patron

0|0
    0|0
  • türünün tek örneği uzaylı bile bu tip birinin yanında normal sayılır.benim tanıdıklarım normalmiş.istanbuldayim bu tip insan gormedim.ama şirket aracını iş dışında kullanananlari cok gördüm

0|0
    0|0
  • İnsanlar böyle zengin oluyor işte. Üçün beşin hesabını yaparak.

Hiç bana göre bi' yaşam tarzı değil...

1|0
    0|0
    • Kapasitinin önündeki hiphopcu sinyalcilere ekmek vermeyelim beybi

Yükleniyor...