Eski sevgilimin arkadaşı benden hoşlandığını söylüyor...

5 gün felan cıktıgım ve sonra hiç ısınamadıgım için ayrıldıgım kişinin arkadasıyla konusyorduk faceten, arkadasıyla cıkarkende normal olarak konusuyoduk zamanla sohbet ilerledi uzun uzun sohbet felan etmeye basladık ama ben içimde gercekten hiç bişey düşünmeden konusuyordum.Bugün ise benden hoşlandığını söyledi. Bende senin arkadasınla cıktım ben felan dedim. Arkadasımın haberi var zaten konustugumuzdan ondan habersiz konusmadım o benm kardesim gibi sonucta dedi sizde uzun bi ilişki yasmamıstınız zaten felan dedi. Ama ben reddettim olmaz dedim. Sizce gercekten hoslanıyor mudur yoksa arkadasıyla deniyolar mı ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim gibi dediği arkadaşının, bırak bir süre çıktığı, bir aralar hoşlandığı ve birlikte olmak istediği kıza karşı bunu düşünüyorsa, O kıza böyle davranıyorsa, ben O'nun erkekliğinden şüphe ederim arkadaş. Bana çok yanlış ve saçma gelir. Öyle arkadaşta olmaz olsun...

Eğer eski çıktığın bunu biliyor ve O'nunla arkadaşlığına devam ediyor, bu konuşma ve yakınlaşmaya izin veriyorsa, ya ikisi birden adam değil, yada seni oyuna getirmeye çalışıyorlar... Başka açıklaması olmaz.

0|0
    0|0
    • bu sunaki sana bahsetiğim kişi degil onla ayrı sürede olan biri ve dediğin gibi adam degilmiş ikiside iyiki anldımda yok dedim oyuna getirmeye calısmıslar.

• Çok çocukça ve basit hareketler ya...

Erkekler Ne Diyor 2

• deeniyor olabilirler yoksa benim çıktığım bi kıza ve ayrılmışken de olsa arkadaşım bana sölerse o arkadaşa arkadaş demem

0|0
    0|0
  • kesinlikle deniyorlar seni :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoşlanma olsa bile saçma uzak dur

0|1
    0|0
  • ikiside olabilir . salla gitsin başka erkekmi yok sana hic riske atma kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...