Şampiyonlar Ligi Galatasaray ve Fenerbahçe...

Şampiyonlar ligine katılacak olan türkiyenin iki dev klübü sizce avrupada hangisi daha başarılı olur yada şöyle sorayım kademe olarak en fazla nereye kadar gidebilirler ...

Güncellemeler:
HEP OYUNLAR,SENARYOLAR SUSTUK BİR YERE KADAR.

AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN, TÜRKİYE'DİR GALATASARAY !...

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ben koyu bir fenerbahçeli olarak soyluyorum kı arada bir fark var bu farkı görmezden gelemeyebılırız fenerbahçe on eleme oynarken galatasaray dırekt olarak şampıyonlar lıgıne gırecek ama takımları eleyıp maç kazanma yuzdesıen bakılacak olursa ben bişey dıyemem esıt

0|1
    0|0
  • FENERBAHÇE <3

0|1
    0|0
  • fenerbahçe tabiki de

0|1
    0|0
  • galatasaray

0|1
    1|0
  • fener uefaya düştü

0|0
    0|0
  • fener elendi gs çeyrek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fenerbahçe'nin oyun stili Avrupayı kaldıramıyor. Türk ligi haricinde başarılı olacaklarını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi konusunda fener ve galatasaray daha gruplardan çıkabilmiş mi ki? nereye kadar gitsinler :))))

0|0
    0|1
  • gs en az çeyrek final oynar bu kadroyla ama fb gruptan çıkma ihtimali bıle dusuk .avrupada azız yıldırımın parası gecmıyor :d

0|0
    1|0
  • bn fenerbahçeliyim ama temennimiz iki takımın da hatta avrupaya gıden tum takımların en ıyı yerlere gitmeleri hem prestij hemde ulke puanı acısından

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak inş ikiside en az çeyrek final oynar galatasary çok iyi transferler yaptı fenerde öyle ama emreyi kaybetti yobo belirsiz zigleri kaybetti hasan ali kaldırım sampi. liginde ne kadar etkili olur bilemem takviye sart orta alan ve forvete fenerde

0|0
    1|0
  • Grupları görmeden net birşey söylemek mümkün değil.

0|0
    0|0
  • alt yapıdan futbolcu yetiştiremediğimiz sürece yabancı yıldız eskileriyle tek başarı GS'nin UEFA kupası kalır diye düşünüyorum,benim gözümde başarının karşılığı şampiyonluk yani kupa alınması yok yarı finaldi çeyrek finaldi bunlarla avunmak istemiyorum...

0|0
    0|0
  • fenerbahçe en son çeyrek final oynadı ve elediği takım son iki yılın uefa şampiyonu sevilla idi...şampiyonlar ligi kalitesi her zaman uefa ya göre 5 gömlek üstündür...

0|0
    0|0
  • Benim tahminim gs gruplarda 2. fb'de 3. olacak.

0|0
    0|0
  • Bence bu sene çok farklı olcak gs grubtan 3. çıkıp uefada yarı finala kadr gider.Fb ise şampiyonlar ligine kalcak ama o da 3. olup uefada yoluna devam etcek.

0|0
    0|0
  • galatasaray fruplardan çıkar sonraki turda elenir.

trabzonspor gruplara kalamaz ön elemede elenir ve uefa da devam eder...

(bence uefa feneri şampiyonlar ligine almayacak)

0|0
    1|0
  • galatasaray..

0|0
    0|0
  • o resimdekini veya barcelona gelsin grubumuza. Sıkıntı yok 55 bin yeter onlara.

0|0
    0|0
  • İkisi de olamaz.

0|0
    1|0
  • Fenerin eLeme maçını gecebileceğini düşünmüyorum (:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...