En ufak şeyde ayrılık kararı alan sevgiliniz olsa ne yapardınız?

en kucuk seyde ayrılık kararı alan bır sevgılınız olsa ne yapardınız sogrumuydunuz? ayrılırmıydınız? bu normal bır durummu?

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler için normal bir durum.Çünkü bütün kızlar ister kabul etsiğn ister etmesin kökten çözümcü ve ilşkiyi masaya yatırma hastalığına yakalanmış şekilde yaratılıyor.Aşk evcilik oyunundan ibaret değil.Hayat gerçekliğini içeren bir duygu.Ve her nekadar sorunlar yaşansada zaten birlik sorunları birlikte aşmayı sağladığı için bir olunuyor.Hayat arkadaşı diye boşyere denmiyor.

Yani diyeceğim benim şu anki kız arkadaşım bu hatayı sık sık yaptığı için ister istemez soğuyorum ve zekası hakkında olumsuz düşünceler oluşmaya başlıyor insanın aklında.Sizlerde aynı hatayı yapmayın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Terk etmeyi goze alan insan hic terk edilmeyecegini dusunen insandir.demek ki ona oyle bir izlenim yasatmissin, bana kalirsa istediklerini yaptirmak kendini ustun gormek icin terk etme.blof unu uyguluyor tekrar yaparsa ayrilalim de, biterse zaten degmez onun icin seviyorsa hatasini anlar ve geri doner kisaca donerse senindir donmezse hic senin olmamistir :)

0|0
    0|0
  • bende öyleyim malesef.. kız 2 senedir beni çekıyodu hep yalvaran alttan alan taraf oydu. aslında bende onu çok seviyodum ama sanki onu sınıyodum acaba bu seferde alttan alıcakmı yalvarıcakmı diye. sonra bu benden dayanamayıp ayrıldı. başkasıyla denedi yapamadı. hatta eski sevgilisine ben hala ona aşıgım diyodu. diyomuş daha dorusu kuranın üstüne bile el bastı. çocuklada konuştuk inkar etmedi. şimdi mutluyuz yani. bilmıyorum ben biraz tuhaf biriyim sanırsam..

0|0
    0|0
    • burcun ne cok merak ettim benim ayrıldıgım erkek arkadasımda böle şuan ayrıyız ve benden kaçıyor

• wirgo derdımız aynı bıraz dertleselım canım :D

• link seven insan katlanır en ufak şeyde ayrılmayı bırak en büyük olaylarda bile ayrılığı düşünemez ;)

0|0
    0|0
  • Nişanlılık değil, sözlülük değil, henüz çıkma aşamasında bile bu kadar basit nedenlerden ötürü ayrılık kararı alan insanın evli hali düşünülemez. Çok sıkıntı yaşanır.

0|0
    0|0
  • En ufak bir şeyde ayrılık kararı alan bir insan sevgili olamaz diye düşünüyorum o sadece eğleniyordur.

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırar s*ktir git derdim

0|1
    0|0
  • götü başı oynamak buna mı deniyor du

0|0
    0|0
  • insan nazi bu kadar cekmek gereksiz

0|0
    0|0
  • normal değil eninde sonunda ayrılır sen bir kez yap ve kararlı ol sanırım değişecekdir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Dırek terk ederım .

0|0
    0|0
  • zaten ayrılacakmış uzatmaları oynuyor derim.

0|0
    0|0
  • Normal değil. Ayrıca demin bir gizli beni engellediği için şu aşağıda yazdığım cevap üstüme yapıştı kaldı.

Asla kenk. Şu da var ki saçmalanmaz taranır!

:((((((((((((((((((((((((888888

0|0
    0|0
  • ayrılık kararı aldıysa bişey olmuştur muhakkak kabul ederdim artk bana geri dönmesi içn yalvarmazdm başta üzülürdüm sonra alışırdm işte

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam nefes alması bile bahane

0|1
    0|0
  • Anormalliğin tavan yapmış hali..Çekilesi değildir bu, çocuk oyuncağı, ben asla tahammül edemem..

0|0
    0|0
  • yol verirdim

0|0
    0|1
  • Ufak şeylere bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • öff ama.

0|0
    0|0
    • buralar eskiden hep dutluktu sonradan böyle oldu :(:(:(