Çıkmazdayım yardım edin.. Bu çocuk benle oynuyor mu?

Sevgilimden ayrildim, o benim güvenimi sarsmisti.. ona karsi birsey hissetmiyorum artik. Eski sevgilimin calistigi isyerinde bir cocuk var. Arkadaslar, ama samimi degiller. Kendisi aile dostumuzun oglu olur, iyi anlasiriz o aileyle. Hic konusmuyorduk önceden sadece bir kac kere görmüstüm ve bir selam vermisimdir okadar. Sevgilimle benim ciktigimizi biliyordu. Bir gün bende onu facede arkadas olarak ekledim ve sonra pisman olup "ekledigimin farkinda degilim istemiyorsan silebilirsin" yazdim. Evet gayet cocukca biliyorum ama yazdim. O da sorun degil falan yazdi ve sohbet etmeye devam ettik. Aileler dedigim gibi cok yakin annesiyle bile konusuyorum. Ne yalan söyliyim cocuktan etkilendim, hem ailelerin iyi anlasmasi hemde annemin birgun yanima gelip o cocugu övmesi. Ve en önemlisi yazistigimizda cok akilli oldugunu farkettim ve bu beni cok etkiledi.

Ama bir sorun var. 1 gün devamli yaziyor ertesi gün hic yazmiyor 2-3 gün gciyor sonra yine yaziyor anlamadim gitti. Ve yazincada "yerim seni" "kiyamam sana" yaziyor .. Bende gülüp geciyorum.. Cem Yilmazin dvdsi var bende ödünc al istersen dedi .. ailelerimiz birlikte konsere gitmisti o konser hakkinda konustuk "beni neden dansa kaldirmadin" dedi.. Ilgileniyor sanirim ama dün bana "seni istiririm" yazdi ve bu da bana biraz fazla samimi geldi, oynuyor mu diye düsunüyorum benim cevabimda "dikkat et zehirlenme" oldu.. Dedigim gibi bir yaziyor bi yazmiyor. Sizce amaci ne olabilir, ve sizce öyle yazmasi normal mi? Insan az olsada cekinir ya aileler var sonucta..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• erkek milletini ancak erkek anlar bir erkek sevdiği yada hoşlandığı kızla hep beraber ve mesajlaşmak ister araya zaman koyuyorsa bilki ya senle sadece zaman geçiriyor ya da hayatında başka biri var sana söylemiyor benden sana bir tavsiye sakın bir erkeğin bu laflarına kanma amaç sadece ele geçrmek olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yazıştığınız da akıllı olduğunu mu anladın ?

Facebook slogan edebiyatının tam yeri zaten.

iki üç tane Flash cümle kurdu diye

insan zeki olmaz.

0|0
    0|0
  • eski erkek arkadaşın buna aranızda geçen bazı özel şeyleri anlatmış olmasın erkek erkeğe konuşur nasıl kadınlar konuşuyorsa :)

0|0
    0|0
  • aklını kurcalamaya çalışıyor işte..aklına düş ki aşık ol :D

0|0
    0|0
  • sonuna kadar okuyamadım üzgünüm ama okuduğum kadarı ile siz birbirinizle oynuyorsunuz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen ciddi bakıyorsun ama çocuk eğlencesinde.

0|0
    0|0
  • daha yeni tanıdığın bi çocuk sana yavşıyor bence hiç haz etmem.

0|0
    0|0
    • Haklisin.. en iyisi uzak durmak

• Oynuyorr

0|0
    0|0
    • Neden öyle düsünüyorsun?

• daha yeni konştğn birine yerim seni falan yazıyorsa oldkça abaza.

Yükleniyor...