Arabanızın plakasını nasıl seçersiniz?

Diyelimki adınız Hakan, sevgilinizin adı Leyla. plakaya LH yazdırırmısınız? yada ilk tercihiniz ne olurdu?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• adım evlendiğim kişinin adı ve soy adımız

ikinci en büyük istediğim plaka 06 TC 006 buda imkansız oldu RTE bunu ilk elektrikli arbaya takmıştı şimdi ise 77 TC 0077 istiyorum sırayı bekliyorum

0|0
    0|0
  • Çerçevesiz ve iri harfli app plaka olmalı ve arka plaka kesinlikle kare plaka olmalı..

Adımın sessiz harflerinden oluşan, üç harfli ve sonunda da 35 rakamı olan bir İstanbul plakasını uzunca bir müddet kullandım..

0|0
    0|0
  • orta ikili GS, sonuncu 1905 olsa, gerisi teferruat. bu da pek mümkün olmadığı için bir tanesine de razıyım.

0|0
    0|0
  • gün olur devran döner sevgilinden ayrılırsın ozaman napacan ya arabayı satacan yada plakayı degiştircen onun üçün güzel kardeşim gelsen annenle babanın başharflerini yazdır plakana...

0|0
    0|0
    • iste bunu birisi söylicekmi merak etmistim:)

• Türk insanı asla şaşırtmaz bekledigin cevabı illaki alırsın:))

• ben olsam snn ismn için söylüyorum LYLM YAPARIM AMA BU DÖRT HARFLİ PLAKA OLUYOR MU BİLMİYORUM OLUYORSADA ÇOK PAHALIDIR AMA SEVGİLİM İÇİN DEĞER

0|0
    0|0
    • adim leyla degil zaten ebru:) yani sorun olmaz:)

• plakaya değil.Arka cama büyük harflerle yazdırırım.O daha hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • hiç seçmedim seçmem de o kadar megolaman değilim...

0|0
    0|0
  • plaka sevgilimin adını yazmam için çok temiz bir yer değil :))

0|0
    0|0
  • İtalyan plaka

0|0
    0|0
  • Sırf plaka seçicem diye parayı çöpe atmam. Allah ne verdiyse alırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sıradaki plaka numarası olurdu , özellikle seçmezdim .. sevgilimin adını da millete duyurmanın manası yok .

0|0
    0|0
  • kendi adım ve soyadımın başharfleri olur.. evleneceğim kişi çok istiyosa kendisininkini öyle alsın bir 16 plaka olsun başka bişey istemem. şuanki aracım 16 ef ama kendim seçmedim tabi

0|0
    0|0
  • bulunduğum şehre göre seçtim. Adımın baş harfindeki sıra henüz gelmemişti.

0|0
    0|0
  • AK yaparım kendı ısmım soyısmın baş harflrını:)

0|0
    0|0
  • hmm adımdaki sessiz harfler ve sonu 84 ile bitmesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...