En iyi dövüş sanatı?

En iyi dövüş sanatı nedir mesela 3 e 1 de bile kendimi savunabilcegim baklava yapmasamda olur ana vucudumum şişmesi lazım bn karete düşündüm fikriniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bana sorarsan değil 3'e 1; 5'e 1 de bile etkili olabilecek iki tane dövüş sanatı biliyorum.
    Birincisi Capoeira Brezilya Dövüş Sanatı. Sen vücudunu geliştirmesen bile belirli bir zaman sonra baklavalar kendi kendine oluşuyor kasların hacmi artıyor. Kaslar balon gibi şişmiyor fiziksel güç üretmeye başlıyor.
    İkincisi Silat Endonezya Dövüş Sanatı. Bu sanatı yapmak her baba yiğidin harcı değil. Çok zorlu eğitimleri var ama bu sanatı öğrenirsen çok can yakarsın çünkü Silat sana rakini dövmeyi öğretmiyor aksine kolunu, bacağını, elini, kaburgayı, omurgayı yani vücuttaki belirli kemikleri kırarak rakibini etkisiz hale getirmeyi öğretiyor.

0|0
    0|0
    • Bunu nerde ogrenicem lo

• Capoeira'yı araştır Türkiye de var. Silat zor ama Türkiye'de olma olasılığı var. Yok ben bunları yapmam dersen. Önce 1 yıl kadar jimnastik yap sonra Karate-Do ya başlarsın. Karate-Do yaparken de fitnes yaparsan iyi sonuçlar alabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aikido. Bir savunma sanatıdır. Dövüşmek yerine rakibinin hamlesini geri dönüştürür. Çok sağlamdır.

0|0
    0|0
  • Ninjutsu.

0|0
    0|0
    • Ninjutsu sanatını yapmak öyle kolay değil. Çok nadir insanlar yapabilir.

• Bakirlik yemini ediyorsun en başta ve hayatını sadece bir tapınakta meditasyon yaparak geçiriyorsun. Çi gücünü aktif edip kullanmaya başladıktan sonra dövüş eğitimi alıyorsun. Tabii bu aldığın eğitimlerin hiç birini sivil insanlarda kullanmayacağına dair yemin ediyorsun. Bu sadece dışardan görünenler. İşte Ninjutsu böyle bir şey.

• Saçmalık

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...