Bugün Fatih Terim 'in yerinde olsaydanız?

Bugün Fatih Terim 'in yerinde olsaydanız Milli Futbol Takımı için sahaya sürebileceğiniz en iyi 11 ne olurdu? Bu konuyu kesinlikle Fatih Terim 'i başarısız buldum diye açtım sanmasınlar Türk Futbolunun tartışmasız en iyi teknik direktörü ben ona kabahat bulmuyorum tamamen Türk futbolunun kötü olmasından kaynaklanıyor.

Benim sahaya süreceğim 11 kesinlikle şöyle olurdu

Volkan Demirel

Gökhan Gönül Semih Kaya Ömer Toprak Caner Erkin

Mehmet Topal

Selçuk İnan Hakan Çalhanoğlu

Arda Turan

Burak Yılmaz Mustafa Pektemek

Takımın Sistemi 4-3-1-2 Bekler ileri geri işler Ön libero bekler çıktığında açığını kapatır. Bizim futbolumuz da tek santrafor etki etmiyor.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kadro güzel ama selçuk inan olmamış oraya emre lazım

0|0
    0|0
    • Evet oda olabilir ben emre 'yi bir Galatasaraylı olarak sevmem ama milli takıma çok şey katmıştır. Milli takım forması üstündeyken her zaman saygı duyuyorum oynadığı futbola

Kızlar Ne Diyor 1

• Kivrak gonul kaya gulum erkin topal inan calhanoglu turan tore yilmaz.

Ama onur burak ve hakan yok. Onlarin yerine tolga olcan umut.
    Cenk tosun da cagrilabilirdi bu arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk futbolu neden kötü? Bu tüp kafalar yüzünden, bu şeref yoksunu insanlar yüzünden, siyasetteki hırsızların futbola müdahalesi yüzünden. Fatih Terim adam olsaydı 2 sene önce Gs-Mersin maçından sonra yaptığı açıklamalarının arkasında durup bu adamlarla mücadele ederdi ama kendisi döneklik yapıp bu adamlarla kader arkadaşı oldu şimdi kimse Fatih Terimi savunmasın artık Türk futbolunun Fatih Terimde dahil bu karaktersizlerden kurtulması lazım

0|0
    0|1
  • Onur
    gökhan semih ersan caner
    selçuk nuri (mehmet topal da olabılır)
    hakan ç. arda
    pektemek burak
    burak bir kanat arda bir kanat hakan forvet arkası nuri selcuk oyun kurucular. bekler zaten şahane

0|0
    0|0
  • onur-gökhan, ömer, semih, caner-mehmet topal , hakançalhanoğlu, olcanadın, olcay şahan , mustafapektemek , umut bulut

4-4-2 kanka

0|0
    0|0
    • Arda Turan 'ı klube de mi oturtacaksın?

• Olabilir ama bence bu kadar iyi beklerin varken onların önüne iki kanat oyuncusu koymak mantıksız olur tabi bu benim görüşüm ben bu kadar iyi bek oyuncularım varken orta alanı kalabalık tutmayı tercih ederdim.

• hayır benim düşüncem caner ve gökhan arda be olcana destek olacaklar... sıfıra bindirme yapıp orta kesecekler... ikiside çok iyi orta kesici... mehmet topalda ön libero olacağı için açığı kapatacak... hakan veya nuri şahin oyun kurucu görevini üstlenecek... umut bulut ve mustafa ikiside driplingi iyi oyuncular özellikle umut kafa toplarına çok hakim... mustafada araya atılan toplarda çok iyi

• tek santrafor olayı sakat

0|0
    0|0
Yükleniyor...