Aylık 13 bin tl gelir nasıl sizce?

yakında kiralarla aylık 13 bin tl gelirim olcak sizce nasıl çok rahat bir yaşamım olur mu

1|1
59|120

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi bence. Allah can sağlıyla, mutlulukla harcamak nasip etsin inşAllah.

3|1
    0|0
    • Amin çok sağol Allah sanada mutluluklar versin

• Ben burdaki insanları anlayamıyorum zaten. ya da benim yetiştirime tarzım farklı.. Bence kimseyi dinlememelisiniz :) Umarım hep mutlu kalırsınız.

• sağol :) sende

Kızlar Ne Diyor 58

• gayet güzel, hayırlısıyla harcamanız dileğiyle :)

1|1
    0|0
  • Sorunun amacı ego tatmini, insanlar 900 tl ile 4-6 kişilik aile geçindirirken bu soruyu sorarak egolarını beslemen çok ayıp olmuş.

0|2
    0|0
    • ya ne alakası var kaç kişi öyle demiş ben o para için 3 yılımı verdim kafamı kullandım oldu sadece satsam mı diye düşündüm o kadar

• yuhhh adm gibi yaşarsın... işini bilirsen tabii.. hatta kısa zamanda arttırır bir arabada alırsın.. günümüzde devletin verdiği bursla okuyup, geçinen ve askari ücretle ev geçindiren hiçte azımsanmayacak kadar çoklar.. bilmem anlata bildimmi ? :)

0|0
    0|1
  • neyin havası bu anlamadım. Maaşını paylaşana da ilk defa şahit oldum nasılmış diye. Daha çok kazanan daha alçakgönüllü insanlarda gördüm. Mutluluklar :)

0|1
    0|0
    • Ya hemen bu önyargı aslında satıp satmamak konusun da fikir edinmek için sormuştum

• Eger biriktirnesini bilirsen gelirinebgelir katarsin 3 binini harcassn bile yilda 120 bin para gecer eline ona da yeni bir ev alsan... öffff beeee... yerinde olmak istedim... allah hayirli kazanc versin insallah...

0|0
    0|0
    • çok sağol amin umarım Allah sanada verir bende fazla harcamayı düşünmüyorum zaten

• ya herşey kafada yoksa ömür boyu amele gibi gece gündüz çalış bişey yapamazsın

• Haklisin...

• Az ticket versinler bide... daşşak mi geciyon l*n p*rno ceksen kazanmassin bu kadar kimi yiyon sen

0|2
    0|0
    • köydemi yaşıyosun nerde yaşıyon neler kazananlar var bir bak etrafına 13 bin tl o kadar yüksek bir mevla değil

• sanki bana imkb sin insanların yanlışlarıyla dalga geçmeyi çok seviyosun anlaşılan

• Ulan @soran sığır. Kız doğru söylüyor. Mevla, yardanin adlarından biridir. Ama doğru, senin olayın para olduğundan, sen o anlamda da kullanmış olabilirsin... Fakat ikisini ayirt edemeyen bir cahilsen, desene bizler boşuna okumuş...

• 13 ugursuzdur sjdkkx

2|0
    0|0
  • Açlık sınırı mümkün değil geçinemezsin ek iş bak kendine

2|1
    0|0
  • Eğer helalse, senden rahatı yoktur.

1|1
    0|0
  • Ne diyosun sen ya millet asgari ücretle 5 kişilik aile geçindiriyo. 13 bin lira nasıl diye soruyo bide.

1|1
    0|0
    • ya parayı hak ettim tamam mı sadece satsam mı diye öğrenmek istedim nasıl diye

• Çok da yüksek bır miktar değil ama idareli kullanmasını bilirsen biriktirerek tekrar yatırım bile yapabilirsin😊

0|0
    0|1
    • benimde düşüncem o zaten sağol

• Millet 1 bin Tl ile geciniyo 13 bin Tl nasıl yüksek değil aslında doğru kadınlar hep daha fazlasını ister

• hemen kızmışsınız belki de ona göre azdır daha çok kazanıyordur

• Bu devirde çok iyi bir para sakın satma bence evleri falanda böyle iyi hem kenarda köşede bişeylerde biriktirebilirsin bu parayla insanlık hali sonuçta ne olucağımız belli olmaz

0|0
    0|0
    • haklısın bende böyle düşündüm ev yok dükkan varda satmıycam

• rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana

• çok sağol

• olur :D:Ddd.

0|0
    0|0
  • bana aylık 10 tele burs verırı mısın A:SD:F:G

ya da benı evlat edın ya da evlenelım A:SDF:

0|0
    0|0
    • sanki milyonlar kazanıyorum ne bursu bu yrsth

• özelden yazarım fazla bir şey olmaz ama paran artar

• güzel gelir çok rahat yaşamın olur tabi ki ama çok lüks olamaz

0|1
    0|0
  • Yarısını verirsen söylerim :D

0|1
    0|0
  • Herkesin kendine göre hesabı yani 5000 kazanırsan ona göre yaşarsın ona göre harcamaların olur 2000 de kazansan 13000 de kazansan aynı, paran artıkça yaşam standartın artar ve o para yine sana yetmez

0|1
    0|0
  • babamın aldığı maas aylık 8 bin. 4 kişiyiz yeterli geliyor bize. seninki de gelir bence hatta teksen artar bile. tabi yasadıgın şehire de bağlı. tekirdağ ucuz :D

0|0
    0|0
    • İzmir benimde ama yeter düne kadar 3 bin tl ile geçiniyodum

• Vallah Simdi ben almanyada yasiyorum be burada insanlara 2500 euroyla pasa gibi yasiyorlar yani o bakimdan seninkide iyidir

0|0
    0|0
  • Daha ne istiyorsun çoğu eve asgari ücret bile girmiyor allah hayırlı şeylere harcamayı nasip etsin

1|0
    0|0
  • Çok çok iyi

0|0
    0|0
  • iyi iyi :)

0|0
    0|0
  • Millet 5 lira için adam öldürüyo bu ülkede sen 13 bin lira nasıl diyosun

0|0
    0|0
  • Neden 13.500 degil?

0|1
    0|0
  • Haydi alışverişe :)

0|0
    0|0
  • Gelirim var diye lükse kaçarsan sıkıntı çekebilirsin

0|0
    0|0
    • haklısın ama zaten fazla para harcayan biri değilim ben

• Ben öğrenciyim bin lira kazansam zenginim dicem nerde l*n adalet

• bence herkez kendi adaletini kendi yaratır

• Yarısını bankaya yatır her ay

0|0
    0|0
    • bir yatırım düşünüyorum

• Oha spermis nerden geliyo bu kadar para

0|0
    1|0
  • bence gayet ideal

0|0
    0|0
  • Daha ne olsun , sağlık versin rabbim yeterde artar bile

0|0
    0|0
    • Hiç param olmasın ama sağlığım olsun

• Kızlar Devam
    28

Erkekler Ne Diyor 120

• Vay anasını satıyım. Aylık 1000 TL gelirim var. Yemedim, içmedim, karıyla kızla eğlenmedim gittim kendime motosiklet aldım, birikim yaptım. Şimdi ise çocukluktan bu yana en büyük tutkumu yaşıyorum.
    Şimdi diyorum ki şöyle 2 bin 500 TL civarında maaş alsam, memur olsam, köşeyi dönerim.
    Sendeki 13 bin TL gelir bende olacak 10 sene sonra Sabancıya rakip firmalar kurarım. :D

3|2
    0|0
    • +1 supersin

• Hayatta imkansızlıklar yoktur. Sadece zor olan şeyler vardır.
      Sabancı bir zamanlar simit satarmış sokaklarda.
      O zaman bu lafı o söylemiş olsa tüm herkes gülebilirdi. Ama imkansız olmadığını gösterdi. Doğru, ben yapamam belki. Ama imkansız olduğunuda söylemek mantıksızlık olur.
      Einsein'a deli dediler. Adam ilkokulda okuma yazmayı dahi zor söktü. Öğretmenleri alın bunu okuldan dedi ve babası bunun gibi bir evlat doğaracağına taş doğursaydın dedi.
      Ama o zekasını herkese gösterdi, deli olmadığını kanıtladı. Şimdi o adam tüm baskılara boyun eğseydi, şu an herkes onu deli diye bilecekti. Ama o boyun eğmedi ve neler yapabildiğini gösterdi.
      Sana gerizekalısın diyenlere aldırma. Bana deli dediler, atomu parçalayıp ellerine verdim. ( Albert Einstein )
      Benim yapamayacağımı söylersen inanırım, ama imkansız olduğunu söylersen inanmam. :)
      Laf ebeliği yapmak için yazmadım, hiç sevmem.
      Sadece gerçekleri söylemeyi seviyorum o kadar. :)

• Ve en önemlisi, doğru zamanda, doğru insanlarla tanışmak, doğru işler yapmaktır.
      Bugün eve gelirken bir sokak arkadan geleyim dediğin zaman, belki hergün geldiğin sokakta seni bir fırsat bekliyordu ve sen onu göremedin. Bunlarıda değerlendirmek lazım.

• olur tabi usta hemde öok rahat olur milletvekili de 13bin alıyor adamlar kral gibi yaşıyo

0|1
    0|0
  • Gelir değil o resmen KAYNAK... ;) ALLAH ağız tadıyla yedirmek nasip etsin ;)

0|1
    0|0
    • amin çok sağol Allah sanada versin inşallah

• insanlar 1000 tl ile geçinirken bu soruyu sormak ayıptır

3|4
    0|0
    • çalmadım ya sadece satcaktım vazgeçtim bu soruyla

• çaldın demedim ki... sadece geiri az olanlarda var unutma... ego tatmini gibi olmuş soru

• hayır alakası yokama o para için çok şey yaptım kafamı kullandım yani ego tatmin gibi bir niyetim yok sadece satsam mı diye düşündüm

• Ne kadar harcaman olduğuna bağlı. Az ile mutlu olabiliyorsan ev kendininse onda biri bile yeterli olur fakat lüks için yaşayayım, her gece sosyete lokallerinde geçireyim diyorsan on katı bile yetmez.

1|0
    0|0
  • 13bin lira kazanıyorum diye başlık açmanın amacı ne? Bu kadar ukala bir soruya neden şebek gibi cevaplar veriyorsunuz ks üyeleri?

0|0
    1|1
  • Bu günlerinde mutlaka birikim yapmalısın. Yaşam şartların nasıldır bilemem ama Normal şartlarda yeterli bir tutar. Tek tavsiyem standartlarının üst sınırına yakın olma.

0|0
    0|0
  • Altta yorumda 10 milyar kira veriyorum demişsin Ozaman bir villada yaşıyorsun he ozaman geriye ne kalıyor 3 milyar villada yaşayan zengin bir insan 3 milyar aylık yetermi akıllı olsan 3 milyarlık kiralık bir ev tutarsın 10 milyarlarda Gül'e Gül'e geçinirsin yani bu demek oluyorki sen bu soruyu gotunden uydurmuş oluyorsun.

0|0
    0|0
    • aslında muhasebecilik okuyordum ve bir işe girdim 3 bin tl lik yani ayda 3 bin tl kazandıran elimde bir miktar para var dı onu işe çevirdim biraz kafayla birlikte o parayı katladım bir dükkan alabildim sonra o işe devam ediyorum yani işe gitmiyorum ama işi yönetebiliyorum birazda şansla ve zekayla aylık yüksek kira getiren bir yere ortak oldum durum bu

• tuvalate kagıt alırsam serefsızım.. cevırırım amerıkan dolarına yenmı yemenmı derım benjamıne...

0|0
    0|0
  • Sana göre bu miktar büyütülecek bir rakam değil ama o kadar parayi kredi cekip yillarca ödeyen var. Kücük görmüyorum v. s diosun ama bu rakama da parami bu ya der gibi konusuyosun. Tok açın halinden bu zamana kadar anlamamiş ki bu saatten sonra anlasın.

0|0
    0|0
  • hassittir l*n

0|2
    0|0
  • Asgari ücret 841 lira. Verdiğim miktar zengin geliri sayılır. Rahat yaşam için para miktarının önemi yoktur, kafanın önemi vardır.

0|0
    0|0
    • ya o parayı kazanabilmek için fedakarlık yaptım zekamla kazandım hepsini insanların yorumlarını görünce sanki hiçbirşey yapmamışım gibi davranıyorlar

• Para kazanmayı bilmeyen konuşur bişey diyemezsin, güle güle harca. helal kazandıysan sorun olmaz.

• çok sağol sende de kafa var umarım iyi değerlendirirsin

• reklam

0|1
    0|0
  • Eğer bir işin içinde kira varsa sıkıntı, işin zor inan bunun yarısı gelsede rahat edebilirsin ama kafan rahat olmayabilir.

0|0
    0|0
    • sigorta olduğu için pek birşey olmaz gibi

• Rahat geçinmen mümkün değil. İnsanlar 1500 lirayla geçiniyosa ben 13 bin lirayla çok rahat geçinirim diye düşünme. Çünkü gelirin neyse giderin de o doğrultuda artar. 1500 lira kazanan biri o ayki ihtiyaçlarını ve isteklerini 1500lira doğrultusunda gerçekleştirir. Sen 13bin lira doğrultusunda.

0|0
    0|0
    • aslında bende 3 bin tl ye alışkınım ama bilmiyorum

• 3 bin tl ile alışıksan büyük ihtimalle rahat yaşarsın ya.

• zaten satmamaya karar verdim sağol

• 0|0
    0|0
    • :9 :9

• amin inşallah sanada sen de mutlu olursun

• amin bu arada 1 yıllık değil 1 yılda 1 aylık maaşına düşen zekat yazacaktım yalnış olmasın :(

• Bana bir telefon hediye etseniz. ☺️😎

0|0
    0|0
  • Ne bekliodun bu soruyu sorarken kizlarin ilgisini cekmeyi mi Allah guzel gunlerde harcamayi nasip etsin ama yersiz bir soru olmus salak deilsin bu paranin anlamini bilemiyor deilsindir dedigim gibi sacmalamissin

0|1
    0|0
    • ya hayır ne alakası var neden böyle düşünüyosunuz sadece satıp satmamak konusunu düşündüm zaten burdaki kızlar sanal bana ne etkilesem ne olur etkilemesem ne olur

• Fazlasiyla yasadim hayati zenginden farksiz yasadim paranin en iyisini de kazandim kadnin en guzeli ile gezdim tesekkurler boyle dusundugun icin yolun bahtin acik olsun;)

• sağol kardeşim

• Biraz daha olması gerek

0|1
    0|0
  • Kazandığın yola bağlı :D

Genel olarak evet rahat bir yaşam olur

0|1
    0|0
  • amacın nee arkadaş 13 bin tl nin çok iyi bir para olduğunu biliyosun bide burada soru açmışsın hala ergenmisin yoksa :D:D:D:D

0|0
    0|0
    • ya satıp satmamaya karar vermek için o yüzden de eğer istemiyosan cevaplamazsın bu ne atar

• inşallah :)))))) ağzından bal damlıyorr :D

• :) :)

• aylık 1 trilyon geliri olan insanlar var en fazla 1 kilo et yer 1 kilo su içersin türkiye şartlarında ortalamanın üstünde bir rakam avrupada sıradan bir amele geliri

0|0
    0|0
    • haklısın çok para değil ama herkez farklı gözle bamış bana

• 13 bin tl gelir olsa yılda 150bin tl bulur gelirler tabi giderler olcak ama bu parayla yapılmıcak bişe yok en başda hic çalışmam çalıştırrım parayı tatil gezmek dolaşmak canım ne isterse yaparım

0|0
    0|0
    • o zaman olduğun yerde sayarsın ben böyle yapmadığım için oldu o kadar para

• Parayı çalıştırmayı kullanmayı bilirsen hiç bişe yapmadan dahi gene ilerlersin

• orası çok doğru işte

• çok güzel :D

0|0
    0|0
  • almak önemli değil bir gecede 1 trilyon para biter önemli olan onu ticaret yaparak yaparak değerlenidirip çevirmek..

0|0
    0|0
    • zaten öyle yaptığım için o kadar param oldu

• tbrkler o zaman başarılarının devamını diliyorum

• amin inşallah umarım sende başarılı olursun şans herşey

• Asgari ücrette alsan 13 bin tl de alsaniz yasam standardinizi ona gore ayarlayacaginiz icin yetmeyebilir.

0|0
    0|0
  • 13 az en az 14 olmalıydı

1|0
    1|0
  • İşyerim oldugu için aylık hemen hemen 12-15.000 arası gelirim var ama emin ol yetmiyor. Para ne kadar gelirse okadar harcıyorsun. Kndini iyi dengele benim gibi yapma. Burası Türkiye

0|0
    0|0
    • senin işyeri masrafımı benim işyeri masrafım yok ama sadece kira yani net gelir

• Daha allahtan belanımı istiyon?

0|0
    0|0
  • Az

.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    90
Yükleniyor...