Oğlak burcu kadınını nasıl bilirsiniz?

bende bir oğlak burcu kadınıyım .nasıl bilirsiniz oğlak kızlarını ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlak erkeklerini tanırım. zaten başakların cevresinde oglak erkegi vardır.

Oglak kadını 1 tane vardı. cok i,yi bir insandı.

Ama biraz patavatsız oluyor oglaklar. oglak erkekleriyle aralarındaki ayrım burada sanırım.

cünkü oglak kızları bazen saftır. bazen de saf ayagına yatan tiplerdir. bilincaltındakileri meydana dökse bazen uzaklaşmak istersin

ama genel olarak oglaklar iyidir. bogalar gibi.

0|0
    0|0
    • bilinçaltındakiler ortaya dökse neden uzaklaşmak istiyorsun ?

• zaten büyük pişmanlık 1-2 kere olur. ama kuck pişmanlıkların varsa cok fazla etkilemese de pişlman oldugun seyler var demek ki.

Yine de oglaklar iyidir. iyi günler

• hehe çok pişmanlık yaşıyorum tövbe yaa

Erkekler Ne Diyor 4

• Huyun gidersen iyi, gitmezsen şirret. Seversen nazlı ama şefkatli, sevmezsen bencil ve soğuk. Bunun gibi aşağı yukarı.

0|0
    0|0
  • bi boka benzemez çok inatçılarıdr kendileri. fena duygusaldır ayrıca. ayrıca ego tatmin etmeyi ii bilirler. :) yetrerlimi.

0|0
    0|0
    • valla geneli güzel kendimden biliorum ahhaa

• sen öyle san. abi dur bi yaa bu benim görüşüm onadamı karışacaksın. yaa bi kere ben oğlağım bilmezmiyim neyin ne olduğunu töbe töbe.

• valla güzeller bir yaran var sanırım .bir boka benzemiolar derken .hem güzelliğin burçla ne alakası var .filiz akın falan hiç güzel değil haklısın ahahaa

• Adı üzere...deneyimsiz inatçı Keçi gibidirler...

1|0
    0|1
  • iyi bilirim çok iyi insanlardır oğlaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok sevdiğim iki dostum var...sağlam kişilikte insanlar ve dostlukları çok candandır..

0|0
    0|0
    • aynen ölediirler sır saklar ve asla açığa vermezler

• evet bu iki dostumdan biri çocukluk diğeri liseden arkadaşlarım...uzun ömürlü dostlukları..inatçılar ama çook:))

• huysuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...