Bu gün oynanan amilli futbol takımımızın maç değerlendirmesini kısaca alabilirmiyiz?

2 1 kaybettik
neler sölemek istersiniz furbol severler.

Güncellemeler:
biri çıkıp bu gün müydü diyip akıllılık yapmasın anlıyan anladı sizden iyice detayını değil maçın değerlendirmesini iistedikk

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bizim sorunumuz bu istikrarsizlik..
    izlanda maci sornasi bu
    adam takiminda ilk 11 de degil milli forma ile maca basliyor..
    bir sürü formda forvet var milli takimin tek forveti burak ile umutmu Allah askina
    Tamam bende bir galatasarayliyim ama umut bu macta forma giymemesi lazimdi gol atmis olaiblir ama macin genelinde etkisizdi.
    milli takimda ruh kalmamis..
    özetle bu

0|0
    0|0
    • semih şentürkün yerini umut
      nihat kahvecinin yerinide burak dolduruyor diyorsun :)

• yani genc yeteneklerimiz var Allah askina yani
      semih daha formda ama milli takimda yok..
      secimler yanlis
      bu ülkede cimbom fener besiktas ve trabzon disindada takimlar var

• aynen öyle katılıyorum defansa yerden bitme adamları doldurmuşlar
      forvette kimse yok
      orta saha iyi olsa ne yazar

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi bașladık ama devamı gelmedi. Belki penaltımız verilseydi farklı olabilirdi

0|0
    0|0
    • verilse bile berabere biterdi maç eski milli takım kendi evinde bu takımı berabere kalarakmı uğurlardı

• Kör hakem sagolsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer Sabri varsa ilk 11'de acı son kaçınılmazdır! Nerede kaldı 2002'deki Türk Milli Takımı? Bir de şimdikilere bak!

thegeyik.com/.../Sabri-caps-10.jpeg

0|0
    0|0
  • takım yok ki ortada herkes diyor ilk yarı iyi oynadık ben beşiktaşlıyım ve bıktım artık iyi oynayıp kaybettik denmesinden kötü oynayalım ama kazanalım o zaman.

gslı futbolcuları sırf gsda diye çağırıyorlar selçuk ilk 11 de oğuzhan oynamıyor var mı böyle bir hata selçuk ne işe yaradı tüm maç yazık yazık

0|0
    0|0
  • fatih hoca bitmiş

0|0
    0|0
  • futbolcularda iş yok

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...