Askerdeyken sevgılısınden mektup alan var mı?

askerdeyken sevgılınız mektup yazdımı sız yazdınızmı ne hıssttınız sımdı bu devırde mektupmu kaldı dıyeceksınız ama askerdeyken ınsanın pıskolejısı degısık oluyormus sevgılım askere gıdıcek ve ben ona sana mektup yazarım dedııgmde guldu bana yok artık daha neler felan dedı ama orda fıkrı degısırmı sızce?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Askerde iken gelen mektup kadar guzel bir sey mi var yaaa. Haa ddeyince telefonla gorusemiyorsun. Bir firsatini yakalayinca cebindeki mektubu tekrar tekrar okuyorsun. Eski sevgilim ben askerde iken 200 e yakin mektup ggondermisti. Ilk mektubu cebimde tasimaktan parcalanmaya baslamisti. 1 Yil oncesine kadar hepsini sakliyordum.

1|0
    0|0
    • yaa cok guzel bende yazıcam ıstesede ıstemesede:)

• bunu neden yapıcamkı?

• Eglence olsun :) bir de isteklerine ne tepki verecek.

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 tane mektup göndermişti eski sevgilim saolsun.. halen duruyor arada bakmıyor değilim.. fakat artık olmaz...

sevgilin askere bi gitsin fikri deişir sen merak etme!

1|0
    0|0
    • ya ben onu cok sevıyorum onu kaybetmekte ıstemıyorum askerdeykende yanındaymısım gıbı hısetsın ıstıyorum bak sen hala mektupları saklarım dıyorsun neden ayrıldın özel degılse sora bılırmıyım?

• umarım olur:) tesekkur ederım sanada ıns snede herseyı ıstegıgın gıbı yasarsın

• Değişeceği kesin.Benim askerlikte o kadar çok boş vaktim oluyordu ki,sıkıntıdan patlıyordum.O mesaj atınca veya konuşunca mutlu oluyordum :)

0|0
    0|0
    • ıns ben gonderıcem mektup ne olursa olsun ona:))

• not:Asker mektupları okunuyor.Fazla detaya girmeyin :)

Çok ince bir düşünce,kutlarım sizi.

• :)) evet bunu duymustum detaylı olmam ya zaten ama onu özledıgımden onsuzken neler yaptıgımdan bahsederım her halde

• eski kız arkadaşım bir kere yazmıştı mektubu bende ona yazmıştım ama ne yazıkki her askerin başına geldiği gibi benide terketti gözden uzak olan gönülden uzak olurmuş dedim ama hala saklıyorum mektubunu

0|0
    0|0
    • işte bende gözden uzak oluyorsam gonulden uzak olmayım dııyorum mektup yazıyım sureklı kendımı unutturmayım dıyorum

• :)) gözlerım doldu yaa su an bıle o orda nobet tuutucak ben onun ıcın bırseyler yapmak cabasında olucam

Kızlar Ne Diyor 4

• Eski erkek arkadaşımla çok sık yapardık bunu.

Askerdeyken de mektuplaştık, sonrasında da...

Ayrıldık artık, aradan seneler geçti, kutunun birinde saklıyorum demişti, şimdiki eşiyle okuyup okuyup beni anarlar artık. :)

0|0
    0|0
    • :D bız ıns evlılık dusunuyoruz tabı nasıp kısmet bu ısler ama ben esımın benle esı sevgılısın mektuplarını saklamasına delı olurum her halde:)

• :) Ben hiç olmam herhalde...

Her neyse, şimdiki eşi beni iyi tanır. O da ayrı bir hikaye...

Herşeye rağmen biz de evlilik düşünüyorduk.

Ama yap, mektuplaşmanın keyfi çoook ayrı...

• senın hıkayenı merak etmedım dersem yalan olur nasıl esı senı ıyı tanı anlamadım bunu yaa arkadasınmıydıkı uzuldum oyleyse

• ben yazardım herhal de yaa güzel bişey bence mektup daha saf masumca geliyo bana :))

0|0
    0|0
  • Degisir, yaz.

0|0
    0|0
  • yaz tabi ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...